سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

برگزاری نخستین سمینار تخصصی طراحی آسانسور مازندران در فریدونکنار - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری نخستین سمینار تخصصی طراحی آسانسور مازندران در فریدونکنار

مدیر مرکز آموزش فنی‌وحرفه‌ای فریدونکنار از برگزاری نخستین سمینار تخصصی طراحی آسانسور مطابق با استاندارد ماده 15 شهرداری در استان در شهرستان فریدونکنار خبر داد.

برگزاری نخستین سمینار تخصصی طراحی آسانسور مازندران در فریدونکنار

ایمان حسن‌زاده‌اندی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان فریدونکنار اظهار کرد: برنامه‌ریزی‌ها و فعالیت‌های خوبی در راستای فراگیری آموزش‌های فنی‌وحرفه‌ای در فریدونکنار انجام شده و مردم این منطقه به ویژه جوانان استقبال مطلوبی از طرح‌های مرکز آموزش فنی‌وحرفه‌ای فریدونکنار دارند.

وی افزود: با همکاری پایگاه‌های مقاومت بسیج نیز برنامه‌های خوبی در همین راستا انجام شد و آمادگی داریم از ظرفیت روستاها نیز در همه برنامه‌ها و کارگاه‌های آموزشی مرکز آموزش فنی‌وحرفه‌ای شهرستان فریدونکنار استفاده کنیم.

مدیر مرکز آموزش فنی‌وحرفه‌ای شهرستان فریدونکنار تصریح کرد: به همت این مرکز و همکاری شرکت فراز جم کناره سمیناری تخصصی در رشته طراحی آسانسور و پله برقی با آخرین تغییرات به عمل آمده در استاندارد این رشته برای نخستین‌بار در استان مازندران برگزار شده است.

وی بیان کرد: این سمینار  در هتل همیاران شهرستان فریدونکنار با شرکت خیل زیادی از طراحان و سازندگان آسانسور و پله برقی  طبق آخرین تغییرات استاندارد ماده 15 شهرداری برپا شد که هدف از برگزاری این سمینار آشنایی طراحان و سازندگان حرفه فوق با آخرین تغییرات استاندارد تدوین شده در نظام مهندسی کشور  بود.

حسن‌زاده ضمن تقدیر و تشکر از حضور پر تعداد متولیان این امر در این همایش از توجه ویژه اداره کل فنی‌وحرفه‌ای استان مازندران در آشنایی صنوف و متولیان بخش‌های مختلف تولیدی و خدماتی با آخرین متدهای روز دنیا و کشور خبر داد.

مرکز آموزش فنی‌وحرفه‌ای شهرستان فریدونکنار گفت: مرکز آموزش فنی‌و‌حرفه‌ای فریدونکنار از زمان تاسیس و با حمایت‌های ویژه مدیرکل، نقشی پر رنگ در آشنایی مردم منطقه با آموزش‌های مهارتی فنی‌وحرفه‌ای و ایجاد اشتغال داشته است.