جهش تولید | چهارشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۹

برگزاری نخستین جشنواره برترین‌های مساجد مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری نخستین جشنواره برترین‌های مساجد مازندران

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: نخستین جشنواره برترین‌های مساجد مازندران با تجلیل از فعالان برتر مساجد برگزار می‌شود.

برگزاری نخستین جشنواره برترین‌های مساجد مازندران

حجت‌الاسلام مسعود قربانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از ساری با اشاره به فرارسیدن روز جهانی مسجد، اظهار کرد: مساجد و اماکن مذهبی نقش قابل توجهی در تبلیغ، ترویج و بیان سبک زندگی اسلامی در بین مردم دارند که باید از ظرفیت‌های آنها استفاده شود.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران از مساجد آغاز شد و امروز به بالاترین درجه و رتبه شکوفایی رسیده است، افزود: با وجود سنگری مانند مساجد، دشمن نمی‌تواند نفوذ کند و تمامی توطئه‌های آنان خنثی می‌شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران بر لزوم تقویت پایگاه‌های بسیج، فعالیت‌های فرهنگی و کانون‌های فرهنگی هنری در مساجد تاکید کرد و ادامه داد: باید از ظرفیت‌های موجود در مساجد برای برطرف کردن مشکلات فرهنگی و جلوگیری از نفوذ فکری دشمن استفاده کرد.

قربانی از برگزاری نخستین جشنواره برترین‌های مساجد مازندران به‌مناسبت روز جهانی مسجد خبر داد و گفت: این مراسم فردا یکشنبه (31 مرداد) ساعت 16 در سالن اجتماعات فتح‌المبین سپاه ناحیه ساری برگزار می‌شود.

وی در پایان با بیان اینکه در این مراسم از فعالان و برترین‌های مساجد استان تجلیل می‌شود، تصریح کرد: باید از فعالان مساجد قدردانی و زمینه برای فعالیت‌های بیشتر دیگر افراد جامعه در مساجد مهیا شود.