سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

برگزاری مسابقه فوتسال جام شهدای مدافع حرم و رسانه در چالوس - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری مسابقه فوتسال جام شهدای مدافع حرم و رسانه در چالوس

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان چالوس، به‌ مناسبت هفته تربیت بدنی و با مشارکت شرکت تولیدی ایران تافته نخستین دوره از مسابقه فوتسال چهارجانبه با عنوان جام شهدای رسانه و شهدای مدافع حرم در چالوس برگزار می‌شود. این مسابقات با حضور تیم‌های دادگستری چالوس، اداره امور مالیاتی، اداره ورزش و جوانان و تیم رسانه چالوس در سالن شهدای چالوس‌محله برگزار می‌شود. این مسابقات در روزهای شنبه و یکشنبه دوم و سوم آبان سال‌جاری برگزار خواهد شد و طبق برنامه ابتدا تیم دادگستری با تیم اداره امور مالیاتی دیدار کرده و سپس تیم رسانه با تیم اداره ورزش و جوانان روبه‌رو می‌شود و سپس در روز دوم نیز ابتدا تیم‌های بازنده با هم دیدار داشته و در نهایت مسابقه فینال برگزار خواهد شد. به گزارش فارس، شهید حسین بواس و شهید مصطفی شیخ‌الاسلامی از شهدای مدافع حرم شهرستان چالوس محسوب می‌شوند.

برگزاری مسابقه فوتسال جام شهدای مدافع حرم و رسانه در چالوس

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان چالوس، به‌ مناسبت هفته تربیت بدنی و با مشارکت شرکت تولیدی ایران تافته نخستین دوره از مسابقه فوتسال چهارجانبه با عنوان جام شهدای رسانه و شهدای مدافع حرم در چالوس برگزار می‌شود.

این مسابقات با حضور تیم‌های دادگستری چالوس، اداره امور مالیاتی، اداره ورزش و جوانان و تیم رسانه چالوس در سالن شهدای چالوس‌محله برگزار می‌شود.

این مسابقات در روزهای شنبه و یکشنبه دوم و سوم آبان سال‌جاری برگزار خواهد شد و طبق برنامه ابتدا تیم دادگستری با تیم اداره امور مالیاتی دیدار کرده و سپس تیم رسانه با تیم اداره ورزش و جوانان روبه‌رو می‌شود و سپس در روز دوم نیز ابتدا تیم‌های بازنده با هم دیدار داشته و در نهایت مسابقه فینال برگزار خواهد شد.

به گزارش فارس، شهید حسین بواس و شهید مصطفی شیخ‌الاسلامی از شهدای مدافع حرم شهرستان چالوس محسوب می‌شوند.