سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی جام رمضان در میاندورود - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی جام رمضان در میاندورود

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود از برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی جام رمضان همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبر داد.

برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی جام رمضان در میاندورود

مختار مهدوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان میاندورود با اشاره به برگزاری مسابقات جام رمضان در این شهرستان، اظهار کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده چندین برنامه فرهنگی و ورزشی در ماه مبارک رمضان را با عنوان جام رمضان در دستور کار داریم.

وی بیان کرد: علاقه نوجوانان و جوانان به رشته‌های ورزشی و برنامه‌های فرهنگی موجب حضور و استقبال از جام‌های رمضان می‌شود که باید به آن توجه کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود خاطرنشان کرد: جام رمضان میاندورود در رشته‌های فوتسال، مینی فوتبال، کشتی، بدمینتون و والیبال با اجرای برنامه‌های فرهنگی و ورزشی همراه است که برخی مسابقات آغاز و برخی دیگر نیز در روزهای آینده شروع می‌شود.

وی اضافه کرد: به‌مناسبت ولادت امام حسن مجتبی(ع) مراسمی همراه با جشن و سرور، مولودی‌خوانی و تجلیل از شهید مدافع حرم و شهدای ورزشکار در سالن ورزشی روستای اسرم با حضور مسؤولان برگزار می‌شود.

مهدوی در پایان گفت: مسابقات امسال متناسب با ایام ماه مبارک رمضان، حال و هوای معنوی وفرهنگی داشته تا برای تشویق و ترغیب جوانان به ورزش در کنار اخلاق، معنویات، روحیات پهلوانی و زندگی اسلامی ایرانی گام برداریم.