رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

برگزاری مسابقات لیگ والیبال مازندران در دو بخش مردان و زنان - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری مسابقات لیگ والیبال مازندران در دو بخش مردان و زنان

برگزاری مسابقات لیگ والیبال مازندران در دو بخش مردان و زنان


رئیس هیئت والیبال مازندران از برگزاری منظم لیگ والیبال مازندران در دو بخش مردان و زنان در رده‌های مختلف سنی خبر داد.

برگزاری مسابقات لیگ والیبال مازندران در دو بخش مردان و زنان

میلاد تقوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری با اشاره به اینکه مازندران پیشرفت خوبی در والیبال دارد و در این رشته سرشار از استعداد است، اظهار داشت: در حال حاضر با کمک روسای هیئت‌ها و مربیان شاهد حضور بازیکنان خوب و توانمند در رده‌های مختلف سنی در اردوی تیم ملی هستیم.

رئیس هیئت والیبال مازندران یکی از مهم‌ترین برنامه چهار ساله هیئت والیبال مازندران را برگزاری منظم لیگ در دو بخش مردان و زنان در رده‌های مختلف دانست و افزود: با برگزاری مسابقات لیگ استعدادیابی انجام و بازیکنان به تیم ملی معرفی می‌شوند.

تقوی با بیان اینکه مازندران در حال حاضر قطب اصلی والیبال کشور محسوب می‌شود، ابراز داشت: در حال حاضر مازندران از نظر نیروی انسانی و مربی والیبال مشکلی ندارد، تنها مشکل استان در این رشته داشتن یک اسپانسر قوی است.

وی با اشاره به اینکه با رایزنی می‌توان پای سرمایه‌گذاران را به ورزش والیبال باز کرد، گفت: با همکاری تمامی همکاران و مربیان شاهد شکوفایی بهتر والیبال مازندران در کشور هستیم.

رئیس هیئت والیبال مازندران درباره انصراف کاله از لیگ برتر والیبال کشور افزود: کاله یکی از بهترین تیم‌های والیبال کشور در مسابقات لیگ برتر و همیشه از مدعیان قهرمانی بوده ولی مسئولان باشگاه با توجه به مشکلاتی که داشتند و مشغول احداث سالن مسابقه مجهز و استاندارد هستند به دلیل هزینه بالا فعلا از حضور در لیگ برتر انصراف دادند.

تقوی در پایان با بیان اینکه باشگاه کاله از افتخارات والیبال آسیا و ایران است، خاطرنشان کرد:  برای حضور مجدد کاله با مسئولان این باشگاه جلساتی برگزار می‌کنیم تا باردیگر حضور کاله مازندران در لیگ برتر والیبال کشور فراهم شود.