رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

برگزاری مسابقات قهرمانی کونگ‌فوی کشور در کردستان - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری مسابقات قهرمانی کونگ‌فوی کشور در کردستان

علی براری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در آمل بیان داشت: کونگ‌فو یکی از رشته‌های رزمی پرتحرک و پرنشاط است که از سال‌های گذشته در مازندران مخاطبان خاص خود را داشته و دارد.

وی ادامه داد: در شهرهای مختلف مازندران شاهد هستیم که هنرجویان زیادی به این رشته علاقمندی نشان داده و خانواده‌ها نیز فرزندان‌شان را برای تعلیم این رشته ورزشی ترغیب می‌کنند.

داور رسمی فدراسیون کونگ‌فو با اعلام اینکه چند روز گذشته مسابقات قهرمانی کونگ‌فو مازندران به میزبانی شهرستان آمل با حضور قهرمانان و ورزشکاران برجسته استان برگزار شد، اذعان داشت: در این مسابقات برترین کونگ‌فو‌کاران اوزان مختلف استان در سالن ورزشی غدیر این شهرستان به مبارزه با یکدیگر پرداختند تا نفرات برتر در قالب تیم منتخب مازندران عازم رقابت‌های کشوری شوند.

به گفته براری، مسابقات قهرمانی کونگ‌فو بزرگسالان کشور از اول تیر ماه به میزبانی استان کردستان دنبال می‌شود.

رئیس کمیته مربیان هیئت کونگ‌فو مازندران متذکر شد: این دوره از مسابقات به مدت دو روز در شهرستان سنندج پی‌گیری می‌شود که در آن رزمی‌کاران مازندرانی سعی دارند بهترین عملکرد را از خود بروز دهند.

براری با اعلام اینکه مسابقات قهرمانی کونگ‌فوی مازندران نیز از سطح بالای کمی و کیفی برخوردار بود، بیان داشت: در این رویداد 6 شهرستان آمل، بابل، قائمشهر، ساری و شهرهای غرب استان حضور داشتند.