سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

برگزاری مسابقات قهرمانی شنای آب‌های آزاد در محمودآباد - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری مسابقات قهرمانی شنای آب‌های آزاد در محمودآباد

رئیس هیأت شنای محمودآباد گفت: مسابقات شنای آب‌های آزاد قهرمانی استان گرامیداشت ناجیان جان‌باخته در این شهرستان برگزار می‌شود.

برگزاری مسابقات قهرمانی شنای آب‌های آزاد در محمودآباد

محمد جمالی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان محمودآباد، اظهار کرد: مسابقات شنای آب‌های آزاد قهرمانی مازندران گرامیداشت ناجیان جان‌باخته شهرستان محمودآباد امروز از ساعت 9 صبح در ساحل دارایی محمودآباد برگزار می‌شود.

وی افزود: مسابقات در دو گروه سنی زیر 20 سال و بالای 20 سال به ترتیب در مسافت‌های یک‌هزار متر و 2 هزار متر برگزار می‌شود و از هر شهرستان حداکثر سه ورزشکار در هر گروه سنی به همراه یک مربی و یک سرپرست می‌توانند در مسابقات شرکت کنند.

رئیس هیأت شنای محمودآباد خاطرنشان کرد: شرکت‌کنندگان به همراه سرپرستان خود الزاماً باید یک ساعت قبل از شروع مسابقه با در دست داشتن اصل شناسنامه، کارت بیمه ورزشی امسال، رضایت‌نامه (برای گروه سنی زیر 20 سال) و معرفی نامه از هیأت شهرستان محل سکونت خود برای ثبت‌نام در مکان مسابقه حضور یابند.

جمالی ادامه داد: به نفرات اول تا سوم هر گروه سنی حکم قهرمانی و جوایزی نفیسی(سکه طلا) اهدا می‌شود.

وی در پایان گفت: در پایان این مراسم ضمن اهدای جوایز به نفرات برتر، تعدادی از ناجیان پیشکسوت و خانواده ناجیان جان‌باخته تجلیل می‌شود.