جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

برگزاری مسابقات فینال و رده‌بندی لیگ هندبال مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری مسابقات فینال و رده‌بندی لیگ هندبال مازندران

رئیس هیأت هندبال مازندران از برگزاری مسابقات فینال و رده‌بندی لیگ هندبال استان خبر داد و گفت: قهرمان لیگ هندبال شهدای مازندران بین تیم‌های ساری و نوشهر در بخش مردان و نکا و نوشهر در بخش بانوان مشخص می‌شود.

برگزاری مسابقات فینال و رده‌بندی لیگ هندبال مازندران

محمدحسین شکیبافر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، با اشاره به برگزاری لیگ هندبال مازندران که به‌مناسبت گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای استان برگزار شد، اظهار کرد: در این لیگ رقابت بسیار نزدیک و دیدنی بین تیم‌های شرکت‌کننده در دو بخش آقایان و بانوان وجود داشت.

وی با بیان اینکه این رقابت‌ها به‌صورت رفت و برگشت در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد، افزود: پس از هشت هفته تیم‌های فینالیست مشخص شدند که برای کسب عنوان قهرمانی تیم‌ها با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

رئیس هیأت هندبال مازندران با بیان اینکه تیم‌های ساری و نوشهر در بخش آقایان و تیم‌های نکا و نوشهر در بخش بانوان به‌عنوان تیم‌های فینالیست لیگ هندبال استان مشخص شدند، تصریح کرد: دیدارهای رده‌بندی بین تیم‌های قائم‌شهر و بابل در دو بخش آقایان و بانوان برگزار می‌شود.

شکیبافر با بیان اینکه در بخش مردان در هفته هشتم تیم نسیم ورزش ساری موفق شد 32 بر 22 تیم بابل را شکست دهد و نشر دانش نوشهر نیز 31 بر 29 قائم‌شهر را شکست داد، بیان کرد: در بخش بانوان نیز تیم ذوالفقار نکا 10 بر صفر قائم‌شهر را در هم کوبید و املاک دوقلو نوشهر نیز 23 بر 14 در برابر بابل به برتری دست یافت.

وی در پایان با بیان اینکه به‌زودی مکان برگزاری دیدار پایانی لیگ هندبال شهدای مازندران مشخص می‌شود، گفت: مسابقه فینال و رده‌بندی لیگ هندبال مازندران جمعه هفته جاری 24 دی‌ماه برای شناخت تیم قهرمان در دو بخش آقایان و بانوان با حضور مسؤولان استانی و شهرستانی برگزار می‌شود.