سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

برگزاری مسابقات دو و میدانی انتخابی مازندران در محمودآباد - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری مسابقات دو و میدانی انتخابی مازندران در محمودآباد

مسابقات دو و میدانی دانش‌آموزی انتخابی مازندران گرامی‌داشت هفته تربیت‌بدنی و ورزش در محمودآباد برگزار شد.

برگزاری مسابقات دو و میدانی انتخابی مازندران در محمودآباد

به گزارش  خبرگزاری فارس از محمودآباد، مسابقات دو و میدانی گرامی‌داشت روز ورزش با حضور دانش‌آموزان ورزشکار مدارس ابتدایی و متوسطه اول و دوم پسر در جاده کنارگذر غربی محمودآباد برگزار شد.

این دوره از مسابقات عصر امروز با حضور بیش از 200 دانش‌آموز از مدارس ابتدایی و متوسطه اهلم، انقلاب، گالشپل، امام خمینی، شاهد، دکتر حسابی و شهید کلانتری در سه مقطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم در مسافت‌های 2.5 ، سه و 3.5 کیلومتر از گلزار شهدای گمنام غواص تا میدان شهیدان محمدزاده برگزار شد.

در مقطع ابتدایی که به مسافت 2.5 کیلومتر برگزار شد، دانش‌آموزان امیرمحمد امان‌پور از مدرسه اهلم و علی نیک‌بخش از مدرسه انقلاب مشترکاً به مقام نخست دست یافتند، امیررضا خوش‌پسند از مدرسه اهلم و متین فتحی از مدرسه گالشپل به ترتیب رتبه‌های دوم و سوم را از آن خود کردند.

در مقطع متوسطه اول که به مسافت سه کیلومتر برگزار شد، رضا فتحی از مدرسه گالشپل رتبه نخست را به دست آورد و سینا ربیعی از مدرسه امام خمینی (ره) و امیرحسین مهدوی از مدرسه شاهد به ترتیب دوم و سوم شدند.

در مقطع متوسطه دوم که به مسافت 3.5 کیلومتر برگزار شد، دانش‌آموزان رضا اکبری از دبیرستان حسابی، اسماعیل طهماسبی از دبیرستان کلانتری و بردیا محرابی از دبیرستان اهلم، به ترتیب به مقام‌های نخست، دوم و سوم دست یافتند.

در پایان این دوره از رقابت‌ها در مجموع تیمی مدرسه اهلم با کسب 67 امتیاز به مقام قهرمانی دست یافت و مدارس گالشپل و انقلاب به ترتیب با 53 و 42 امتیاز رتبه‌های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

در پایان دوره از مسابقات با حضور معاون اداره‌کل آموزش و پرورش مازندران، سرپرست اداره ورزش و جوانان محمودآباد و مسؤولان و معلمان آموزش و پرورش شهرستان از نفرات برتر تجلیل شد و نفرات برگزیده به عضویت تیم‌های دانش‌آموزان شهرستان برای شرکت در مسابقات استانی در می‌آیند.

انتهای پیام/86038/ح20