رونق تولید ملی | دوشنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۸

برگزاری مسابقات جام رمضان در محمودآباد - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری مسابقات جام رمضان در محمودآباد

اسماعیل پهلوان در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در محمودآباد با بیان اینکه هر سال مسابقات متعددی همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان در روستاها و بخش‌های مختلف محمودآباد برگزار می‌شود، افزود: امسال با هماهنگی اداره ورزش و جوانان این شهرستان این مسابقات در سه رشته ورزشی فوتسال، فوتبال و والیبال در حال برگزاری است.

وی با اعلام اینکه مسابقات جام رمضان پس از مراسم افطار در پنج سالن و زمین ورزشی با حضور ورزش‌دوستان انجام می‌شود، بیان داشت: این مسابقات در سالن شهدای کلوده، سالن پهلوان توکلی محمودآباد، سالن حجاب سرخرود، ‌سالن صاحب زمان(عج) ترسیاب و زمین ورزشی روستای چهارافرا بخش سرخورد است.

پهلوان با تاکید براینکه هم‌اکنون چهار مکان ورزشی دیگر منتظر تایید این نهاد برای برگزاری مسابقات هستند، ابراز داشت: روستاهای خشت‌سر،‌ رودپشت، ‌معلم‌کلا و سالن امام خمینی محمودآباد منتظرند تا به برگزاری مسابقات والیبال و فوتسال جام رمضان بپردازند.

این مسئول بیان داشت: هدف از برگزاری این مسابقات در این ماه مبارک سطح کیفی در امور ورزش و ارتقا آن در بین روستاییان، همچنین ارتقای ارزش‌های معنوی و دینی در بین جوانان است.

وی با بیان اینکه امسال به دلیل حفظ این ارزش‌ها برای برگزاری مسابقات در مکان‌های ورزشی به طور همزمان محدویت‌هایی انجام شد، تصریح کرد: بنابراین برای مسابقات جام رمضان امسال در هر سالنی 32 تیم به رقابت هم می‌پردازند.

پهلوان در ادامه از برگزاری مجمع هیئت قایقرانی استان مازندران در 21 تیرماه سال‌جاری در محمودآباد خبر داد و گفت: برگزاری این مجمع به منظور انتخاب رئیس هیئت قایقرانی این استان با حضور رئیس فدراسیون قایقرانی کشور در شهر سرخرود خواهد بود.