جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

برگزاری مسابقات استانی رفاقت مهر جوانان هلال احمر در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری مسابقات استانی رفاقت مهر جوانان هلال احمر در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر مازندران، لیلی احمدی از برگزاری مرحله استانی مسابقات رفاقت مهر جوانان هلال احمر مازندران در قائمشهر خبر داد.

وی گفت: مسابقات رفاقت مهر یکی از فعالیت‌های تربیتی و آموزشی است که به منظور کشف، رشد و شکوفایی استعدادهای فرهنگی، علمی و امدادی و افزایش سطح آگاهی اعضا جمعیت هلال احمر در مراحل شهرستانی، استانی و کشوری اجرا می‌شود.

احمدی افزود: بیست‌وششمین مرحله رفاقت مهر با هدف ایجاد زمینه‌های دوستی و مهربانی در بین اعضا و پرورش روحیه تلاش و سازندگی و همچنین تقویت انگیزه اعضا در مرداد ماه سال جاری در شعب جمعیت هلال احمر استان مازندران بین اعضا جوان برادر و خواهر 18 تا 29 سال دنبال می‌شود.

این مسئول گفت: این مسابقات در کانون‌های اعضای جوانان دانشجویی، طلاب، روستایی در قالب مسابقات رفاقت مهر شهرستانی در رشته‌های حفظ، قرائت، مفاهیم قرآن کریم و زبان انگلیسی به همراه مسابقات امدادی شامل حمل مصدوم، چادرزنی و کمک‌های اولیه صورت گرفته که 150 نفر از خواهران و 150 نفر از برادران به مرحله استانی مسابقات راه یافتند.

وی تصریح کرد: بر این اساس مسابقات استانی مربوطه ویژه برادران و خواهران به ترتیب در تاریخ‌های 30 و 31 شهریور ماه سال جاری به میزبانی شهرستان قائمشهر در پادگان شهید باقرزاده برگزار می‌شود.