جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

برگزاری مراسم گرامیداشت 282 شهید رامسر - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری مراسم گرامیداشت 282 شهید رامسر

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رامسر گفت: مراسم گرامیداشت یاد و خاطره 282 شهید رامسر در هفته گرامیداشت شهدا برگزار می‌شود.

برگزاری مراسم گرامیداشت 282 شهید رامسر

محمد رحیمیان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان رامسر، با اشاره به اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران در 22 اسفند 58 به فرمان امام راحل راه‌اندازی شد، افزود: 22 اسفند روز درس‌آموزی از شهیدان و نکوداشت ارزش‌های بنیادین انسانی است.

وی با اشاره به فرموده رهبر معظم انقلاب که «فضیلت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست»، گفت: یاد و خاطره شهدا برای همیشه در ذهن مردم باید نهادینه و به یک فرهنگ عمومی در کشور تبدیل شود.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران رامسر با اشاره به تعداد 282 شهید در شهرستان که شامل شهدای گمنام تدفین شده در رامسر و شهدای فاجعه مناست، افزود: برای ارج نهادن مقام شهدا امسال نیز برنامه‌هایی در نظر گرفته شده که به یاد هر شهید یک نهال در گلزار شهدای زینبیه غرس شده و مزار شهدا گلباران شده است.

وی مراسم پاسداشت روز شهدا را همراه با برنامه‌هایی چون سرود، نمایش، دیدار با خانواده‌های معزز شهدا به‌ویژه شهدای اسفندماه و شرکت در نماز جمعه با حضور خانواده‌های شهدا برشمرد.