سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

برگزاری مراسم گرامیداشت شهید مدافع حرم در رامسر - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری مراسم گرامیداشت شهید مدافع حرم در رامسر

فرماندار رامسر با اشاره به اعلام رسمی شهادت مصطفی تاش‌موسی که جزو شهدای جاویدالاثر است، گفت: روز چهارشنبه ساعت 14 مراسم ویژه‌ای گرامیداشت این شهید برگزار می‌شود.

برگزاری مراسم گرامیداشت شهید مدافع حرم در رامسر

حسین شعبان‌سروری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان رامسر با اشاره به اینکه گروه‌های تروریستی و تکفیری بسیاری در منطقه ظهور کرده‌اند که هدف‌شان را بر اختلاف‌افکنی در بین کشورهای اسلامی و به ویژه در کشورهای شیعه منطقه همانند عراق و سوریه تمرکز کردند که با هدایت سرویس‌های جاسوسی غرب، حمایت‌های مالی و تسلیحاتی کشورهای منطقه همچنان حضور دارند.

فرماندار رامسر افزود: در این زمینه رزمندگان اسلام از کشورهای مختلف اسلامی برای دفاع از حریم اهل بیت در سوریه به پا خاستند که به طور طبیعی تعدادی از رزمندگان شهرستان رامسر نیز به صورت داوطلبانه به سوریه اعزام شدند که یکی از رزمندگان که از بازنشستگان نیروی مقاومت بسیج شهرستان رامسر بود در دفاع از حرم حضرت زینب (س) به شهادت رسید.

وی با اشاره به اعلام رسمی شهادت مصطفی تاش‌موسی که جزو شهدای جاویدالاثر است، خاطر نشان کرد: ستاد برگزاری مراسم برای یادبود شهید گرانقدر برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام داده که روز چهارشنبه ساعت 14 عصر مراسم ویژه‌ای از مقابل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رامسر به سمت مصلی به صورت هیئت‌های عزاداری و دسته روی انجام می‌شود.

شعبان‌سروری گفت: همچنین روز جمعه قبل از نماز جمعه نیز مراسم بسیار باشکوهی با حضور مردم شریف و شهیدپرور شهرستان رامسر برگزار می‌شود.