سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

برگزاری مراسم شب‌های قدر در 250 بقعه متبرکه مازندران - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری مراسم شب‌های قدر در 250 بقعه متبرکه مازندران

برگزاری مراسم شب‌های قدر در 250 بقعه متبرکه مازندران


مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از برگزاری مراسم شب‌های قدر در 250 بقعه و امامزاده شاخص مجری طرح ضیافت الهی استان خبر داد.

برگزاری مراسم شب‌های قدر در 250 بقعه متبرکه مازندران

حجت‌الاسلام ستار علیزاده امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در شهرستان ساری با اشاره به اینکه ماه مبارک رمضان ماه بندگی و تضرع به درگاه خداوند متعال است، گفت: برگزاری مراسم‌های معنوی، محافل قرآنی و تفسیر قرآن‌کریم می‌تواند در تحقق این امر به ما کمک کند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به اجرای طرح ضیافت الهی در 250 بقعه و امامزاده استان، اظهار کرد: برنامه‌های فرهنگی، دینی و مذهبی در راستای تبدیل بقاع متبرکه استان به قطب فرهنگی در امامزادگان مجری این طرح اجرا می‌شود.

وی تصریح کرد: اطعام‌دهی و توزیع سبد کالاهای غذایی بین فقرا و نیازمندان از مهم‌ترین برنامه‌های طرح ضیافت الهی در ایام ماه مبارک رمضان است.

علیزاده با بیان اینکه برپایی سفره‌های افطار و توزیع سبد کالاهای غذایی بین نیازمندان و فقرا در راستای اجرای صحیح نیات واقفان صورت می‌گیرد، افزود: شهرهایی که موقوفاتی مرتبط با اطعام‌دهی در ماه مبارک رمضان دارند، در راستای اجرای صحیح نیات واقفان این طرح را انجام می‌دهند.

وی از اجرای مراسم شب قدر در 250 امامزاده و بقعه متبرکه مجری طرح ضیافت الهی خبر داد و گفت: برنامه‌های ویژه شب قدر امسال همانند سال‌های گذشته با برنامه‌های دینی و مذهبی در امامزادگان مازندران برگزار می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران به بهره‌گیری از سخنرانان برجسته کشوری و استانی در مراسم شب‌های قدر در امامزادگان مجری طرح ضیافت الهی اشاره کرد و ادامه داد: مسئول نهاد نمایندگی ولی‎فقیه در سپاه کربلا مازندران سخنران شب دوم قدر و حجت‌الاسلام شرفخانی معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه سخنران شب سوم قدر در بقعه امامزاده عباس (ع) ساری است.

وی از استقبال گسترده مردم و روزه‌داران از طرح ضیافت الهی و مراسم شب‌های قدر در بقاع متبرکه مازندران خبر داد و گفت: جلسه پرسش و پاسخ دینی و برگزاری محفل انس با قرآن هم از جمله برنامه‌های این شب‌ها است.