سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

برگزاری مراسم سالگرد شهدای غواص در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری مراسم سالگرد شهدای غواص در مازندران

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران گفت: مراسم سالگرد شهدای غواص و خط‌شکن 19 مردادماه در استان برگزار می‌شود.

برگزاری مراسم سالگرد شهدای غواص در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران، سردار عبدالله ملکی در جلسه هماهنگی مراسم سالگرد شهدای غواص و خط‌شکن، با اشاره به اینکه حضور شهدای غواص و خط‌شکن موج عظیم فرهنگی در مازندران به‌وجود آورد، بر لزوم تدام این موج تأکید و اظهار کرد: این موضوع باید در تاریخ این استان ثبت شود.

وی از برگزاری نخستین سالگرد شهدای غواص و خط‌شکن در مازندران خبر داد و افزود: این مراسم 19 مردادماه بعد از نماز مغرب و عشاء در حسینیه عاشقان کربلای ساری برگزار می‌شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران بیان کرد: مراسم سالگرد در شهرهایی که میزبان شهدای غواص هستند، برگزار می‌شود.

این مسؤول بر انجام تبلیغات محیطی مناسب در ایام برگزاری سالگرد شهدای غواص در مرکز استان و شهرهایی که میزبان شهدای غواص هستند، تأکید کرد و ادامه داد: رسانه ملی نیز با تلاش ویژه و به نحو احسن و شایسته‌ای به این موضوع بپردازد تا شاهد یک حرکت فرهنگی خوبی در سطح استان شاهد باشیم.

ملکی برگزاری مراسم گرامی‌داشت شهدا را زنده نگه داشتن یاد و خاطره آنها دانست و افزود: با زنده نگه داشتن این فرهنگ، انقلاب خودمان را بیمه می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه تمامی دستگاه‌ها موظفند برای گرامی‌داشت شهدای غواص و خط‌شکن پای کار بیایند، از ایجاد نمایشگاه عکس با موضوع شهدای غواص در پارک ملل ساری خبر داد.