جهش تولید | پنج‌شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹

برگزاری محافل قرآنی کشوری از فعالیت‌های ارزشمند سازمان اوقاف است - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری محافل قرآنی کشوری از فعالیت‌های ارزشمند سازمان اوقاف است

به گزارش خبرگزاری فارس در ساری، آیت‌الله نورالله طبرسی در آیین تجلیل از نخبگان قرآنی استان مازندران که در آستانه امامزاده عباس(ع) ساری برگزار شد، با بیان اینکه آشنایی ما با قرآن کریم یکی از نعمت‌های بزرگ خداوند برای مسلمانان است، گفت: باید از خداوند بابت آشنایی با قرآن سپاس‌گذار باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان مازندران با تقدیر از نخبگان، قاریان و مفسران قرآن کریم استان مازندران، گفت: یکی از فعالیت‌های ارزشمند سازمان اوقاف برگزاری محافل قرآنی در سطح کشور است.

طبرسی با تقدیر از برگزاری محفل ترتیل‌خوانی قرآن کریم در آستانه امامزاده عباس(ع) ساری، بیان داشت: استفاده از فضای معنوی امامزاده عباس(ع) ساری موجب مجلل و باشکوه برگزار شدن محفل ترتیل‌خوانی قرآن کریم در این آستانه شده است.

امام جمعه ساری تصریح کرد: با توجه به اینکه این محفل از صدا و سیمای مرکز مازندران به صورت زنده پخش شد از سوی مردم مورد استقبال قرار گرفت.

طبرسی با اشاره به مباحث ارزشمند علمی و آموزشی در قرآن کریم، افزود: هرکسی می‌خواهد در علم و دانش پیشرفت داشته باشد باید در درجه اول در قرآن کریم تدبیر داشته باشد.

وی اظهار داشت: علم تمامی بشر در قرآن کریم و ارزش‌های اسلامی گنجانده شده است.

طبرسی بر اهمیت محافل قرآنی در استان مازندران اشاره کرد و گفت: حضور مسئولان اجرایی و مقام ارشد استان در محافل قرآنی نشان از اهمیت این موضوع است.

به گزارش فارس، در این آیین از آیت‌الله طبرسی نماینده ولی فقیه در استان مازندران به عنوان مفسر قرآن کریم از سوی ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران و حجت‌الاسلام ستار علیزاده مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران تقدیر شد.

{jcomments off}