جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

برگزاری مجمع عمومی شرکت خدماتی ناحیه صنعتی بابلسر - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری مجمع عمومی شرکت خدماتی ناحیه صنعتی بابلسر

به گزارش دیروز خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، مصطفی موسوی در جلسه انتخابات مجمع عمومی شرکت خدماتی ناحیه صنعتی میرود بابلسر اظهار داشت: اجرای قانون نحوه واگذاری مالکیت و اداره امور شهرک‌ها و نواحی صنعتی به شرکت‌های خدماتی در راستای مصوبه مجلس شورای اسلامی و مصوبه هیئت وزیران است.

وی بیان داشت: پس از برگزاری مجمع عمومی با انجام انتخابات و انتخاب اعضای هیئت مدیره طی مراحل قانونی اداره امور شهرک یا ناحیه صنعتی به بخش خصوصی واگذار می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: شرکت شهرک‌های صنعتی به عنوان نماینده دولت موظف به اجرا و تکمیل تمامی زیرساخت‌ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی است و در واقع اداره امور شهرک‌ها و نواحی صنعتی با مشارکت واحدهای تولیدی و منتخبین صنعت‌گران سپرده خواهد شد.

موسوی افزود: ریاست تمام مجامع عمومی شهرک‌ها و نواحی صنعتی برعهده مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی است و با مشارکت و تعامل صاحبان صنعت شاهد شکوفایی و رشد شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خواهیم بود.

وی یادآور شد: اجرای زیرساخت‌ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان براساس اولویت و تأمین اعتبار در شهرستان و شهرک اجرا می‌شود که با اجرا و تکمیل آن بستر برای سرمایه‌گذاری، تولید و اشتغال فراهم می‌شود و با استمرار صنعت افزایش تولید و اشتغال پایدار را به دنبال خواهد داشت.