رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

برگزاری لیگ دو و میدانی نونهالان دختر و پسر در آمل - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری لیگ دو و میدانی نونهالان دختر و پسر در آمل

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، ابراهیم قاسم‌زاده صبح امروز در بازدید از هیئت ورزشی دو و میدانی این شهرستان بیان داشت: خوشبختانه نسبت به چند سال گذشته این رشته ورزشی در آمل رشد خوبی را احساس می‌کند.

وی  ابراز داشت: 6 نفر از نونهالان این شهرستان چندی قبل با کمتر از یکسال حضور در تمرینات و عضویت در بین اعضای تیم منتخب دو و میدانی مازندران در مسابقات قهرمانی نونهالان کشور درخشش بسیار خوبی داشته و صاحب گردن‌آویز شدند.

وی یادآور شد: به مناسبت دهه فجر و ایام پیروزی انقلاب اسلامی با تلاش اعضای هیئت دو و میدانی آمل و باشگاه گلا لیگ دو و میدانی نونهالان دختر و پسر این شهرستان به مدت دو روز با شعار «بدو، بپر، پرتاب کن» برگزار می‌شود.

قاسم‌زاده با بیان اینکه متولدین سال‌های 1379 و 1380 می‌توانند در این مسابقات شرکت داشته باشند، اذعان داشت: مسابقات در بخش دختران از ساعت 9 صبح روز 17 بهمن ماه دنبال می‌شود که ورزشکاران در مواد 100 متر، پرش طول و پرتاب وزنه به رقابت می‌پردازند.

وی با اشاره به اینکه این رقابت‌ها در پیست دو و میدانی آمل واقع در جنب سالن 2 هزار نفری پیامبر اعظم(ص) زمین ورزشی شماره 2 برپا می‌شود، عنوان کرد: 18 بهمن‌ماه در بخش پسران نونهال نیز در سه ماده 100 متر، پرش طول و پرتاب وزنه با هم به رقابت می‌پردازند که در پایان با اهدای حکم، مدال و جوایز از نفرات برتر قدردانی می‌شود.