جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

برگزاری سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم در نکا - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن کریم در نکا

حجت الاسلام'علی سلطانی' روز پنج شنبه در حاشیه برگزاری این مسابقات در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سی وهفتمین دوره مسابقات قرآن کریم شهرستان نکا به مدت دو روز است و برای برگزاری ان حدود یکهزار نیروی قرآنی شهرستان اطلاع رسانی شده تا در این دوره از مسابقات حضور بهم رسانند.

سلطانی ادامه داد: روز گذشته مسابقات اذان با حضور برادران و خواهران داوطلب با شکوه خاص و استقبال کم نظیر برگزار شد و امروز پنج شنبه میزبان مسابقات قرائت، ترتیل و حفظ قرآن هستیم.

این مسئول فرهنگی و قرآنی گفت: این دوره از مسابقات در دو مقطع زیر 16 سال و بالای 16 سال برگزار می شود.

سلطانی با بیان اینکه سی وهفتمین دوره مسابقات قرآن کریم مرحله شهرستانی نکا در رشته های اذان، حفظ، قرائت، ترتیل و مفاهیم قرآن کریم برگزار می شود، یادآور شد: این دوره از مسابقات در بخش حفظ قرآن کریم در رشته های یک جزء، نیم جزء، دو جزء، پنج جزء، 10 جزء، 20 جزء و حفظ کل قرآن کریم برگزار می شود.

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه نکا در مورد مکان برگزاری سی وهفتمین دوره مسابقات شهرستانی قرآن کریم نکا خاطر نشان کرد: برای این دوره از مسابقات دو مکان در نظر گرفته شده که مسجد صاحب الزمان(عج) نکا برای آزمون برادران و دارالقرآن برای آزمون خواهران در نظر گرفته شده است.

وی گفت: نفرات برتر این دوره از مسابقات به مرحله استانی سی وهفتمین دوره مسابقات قرآن کریم مازندران راه پیدا کرده و نفرات برتر مسابقات قرآنی در استان، به مسابقات کشوری اعزام می شوند.

{jcomments off}