جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

برگزاری سی‌وهفتمین دوره مسابقات قرآن‌کریم در ساری - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری سی‌وهفتمین دوره مسابقات قرآن‌کریم در ساری

حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری به برگزاری مسابقات قرآن‌کریم در شهرستان ساری اشاره کرد و گفت: سی‌وهفتمین دوره مسابقات قرآن‌کریم شهرستان ساری از فردا آغاز و به مدت دو روز ادامه دارد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ساری با اشاره به اینکه مسابقات قرآن‌کریم در 27 موسسه قرآنی شهرستان ساری برگزار شد، اظهار داشت: نفرات برتر اول تا سوم هر رشته به مسابقات قرآنی مرحله شهرستانی اوقاف راه پیدا کردند.

حیدری از تعداد بالای داوطلبان برای شرکت در مسابقات قرآن‌کریم سازمان اوقاف در ساری خبر داد و گفت: شهرستان ساری بیش از 5 هزار داوطلب برای شرکت در مسابقات قرآن‌کریم دارد.

وی تصریح کرد: به علت تعداد بالای داوطلبان مسابقات قرآن‌کریم مرحله شهرستانی، سی‌وهفتمین دوره مسابقات قرآن‌کریم مرحله شهرستانی ویژه ساری در دو مرحله برگزار می‌شود که مرحله اول این دوره از مسابقات در 27 موسسه قرآنی برگزار شد.

این مسئول با بیان اینکه سی‌وهفتمین دوره مسابقات قرآن‌کریم مرحله شهرستانی ویژه ساری در رشته‌های حفظ، قرائت، ترتیل و مفاهیم قرآن‌کریم برگزار می‌شود، اظهار داشت: این دوره از مسابقات در بخش حفظ قرآن‌کریم در رشته‌های یک جزء، نیم جزء، دو جزء، پنج جزء، 10 جزء، 20 جزء و حفظ کل قرآن‌کریم برگزار می‌شود.

حیدری مکان برگزاری سی‌وهفتمین دوره مسابقات شهرستانی قرآن‌کریم ویژه ساری را مجتمع فرهنگی و قرآنی امامزاده عباس(ع) اعلام کرد و گفت: این دوره از مسابقات در دو مقطع زیر 16 سال و بالای 16 سال برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: سی‌وهفتمین دوره مسابقات شهرستانی قرآن‌کریم ویژه ساری از فردا در بخش برادران و خواهران برگزار می‌شود.

این مسئول از مشارکت و همکاری اداره تبلیغات ساری در برگزاری سی‌وهفتمین دوره مسابقات شهرستانی قرآن‌کریم ویژه ساری خبر داد و گفت: نفرات برتر این دوره از مسابقات به مرحله استانی سی‌وهفتمین دوره مسابقات قرآن‌کریم مازندران راه پیدا می‌کنند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ساری اظهار داشت: سازمان اوقاف همه ساله مجری برگزاری مسابقات قرآنی در سطح کشور است که نفرات برتر مسابقات قرآنی سازمان اوقاف به مسابقات بین‌المللی اعزام می‌شوند.

{jcomments off}