جهش تولید | پنج‌شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹

برگزاری رقابت‌ والیبال نشسته مازندران در آمل - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری رقابت‌ والیبال نشسته مازندران در آمل

مدیرعامل انجمن معلولان توانای آمل از برگزاری رقابت‌‌های والیبال نشسته مازندران با حضور 6 تیم در این شهرستان خبر داد.

برگزاری رقابت‌ والیبال نشسته مازندران در آمل

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، حامد رزازی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت: امروزه یکی از مهم‌ترین فعالیت‌هایمان بیرون آوردن معلولان جامعه از گوشه‌نشینی و ورود به اجتماع است.

وی افزود: بسیاری از معلولان هم‌اکنون در رشته‌های مختلف هنری و دیگر بخش‌ها فعالیت چشمگیری دارند، همپای افراد سالم به ایفای نقش می‌پردازند و گاهی اوقات گوی سبقت را از آنها می‌ربایند.

مدیرعامل انجمن معلولان توانای شهرستان آمل با اشاره به اینکه این انجمن مردم‌نهاد بوده و وابسته به هیچ گروه یا جریان خاصی نیست، اضافه کرد: هم‌اکنون انجمن معلولان توانای آمل پس از سال‌ها تلاش حدود یک‌هزار و 500 معلول را زیرپوشش و حمایت خود قرار داده است.

رزازی با اشاره به اینکه افراد معلول زیادی هم‌اکنون متقاضی فعالیت در این مجموعه منسجم هستند، افزود: علاوه بر تلاش در بخش‌های فرهنگی، هنری، مذهبی و دینی در زمینه ورزشی نیز معلولان آملی فعالیت زیادی دارند.

وی با اشاره به میزبانی شهرستان آمل از مسابقات قهرمانی والیبال نشسته مازندران خاطرنشان کرد: در این مسابقات 6 تیم از شهرهای مختلف مازندران شرکت دارند.

این مسئول ادامه داد: دو تیم از آمل، بهشهر، محمودآباد، نوشهر و فریدونکنار جمعه هفته جاری به صورت گروهی با هم به رقابت می‌‌پردازند.

رزازی تصریح کرد: مسابقات قهرمانی والیبال نشسته مازندران به مدت یک روز در سالن ورزشی سر پوشیده شهید حسن‌نژاد برگزار می‌شود و همه افراد می‌توانند برای دیدن استعدادها و توان معلولان جامعه از نزدیک شاهد این رقابت‌ها باشند.

وی در پایان گفت: انجمن معلولان توانای آمل در یکسال در رشته ورزشی والیبال تلاش زیادی داشته است و توانسته افتخارات زیادی در بخش‌های مختلف ورزشی و هنری کسب کند.