سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

برگزاری رقابت‌های لیگ منطقه‌ای فوتسال مردان کشور در آمل - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری رقابت‌های لیگ منطقه‌ای فوتسال مردان کشور در آمل

سعید بابائیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از برگزاری مسابقات لیگ منطقه‌ای فوتسال بزرگسالان کشور در فصل 92-93 به میزبانی شهرستان آمل خبر داد و افزود: این رقابت‌ها از روز سه‌شنبه 14 مرداد ماه سال جاری در سالن ورزشی سرپوشیده دو هزار نفری پیامبر اعظم(ص) آمل پیگیری می‌شود.

بابائیان با تاکید اینکه مسابقات لیگ منطقه‌ای فوتسال بزرگسالان کشور در فصل 92-93 با حضور 16 تیم در چهار گروه دنبال می‌شود که به مدت سه روز به رقابت با یکدیگر می‌‌پردازند، گفت: تیم فوتسال پیمان آمل در گروه دوم این مسابقات جای داشته و با تیم‌های سام استان البرز، شهدای درویش‌آباد اردبیل و میثاق درچه اصفهان همگروه است.

وی با اشاره به اینکه تیم‌ها رقابت‌های خود را در مرحله دوم پیگیری می‌کنند، عنوان کرد: فردا دوشنبه تیم‌های حاضر در این مسابقات وارد آمل شده و دیدارها از ساعت 17 روز سه‌شنبه از سر گرفته می‌شود که در نخستین دیدار سام البرز مقابل شهدای درویش‌آباد اردبیل صف‌آرایی می‌کند و از ساعت 19 نیز تیم میزبان پیمان به مصاف میثاق درچه اصفهان می‌رود.

سرپرست تیم فوتسال پیمان آمل با اشاره به اینکه مسابقات به صورت گروهی دنبال شده و دو تیم از هر گروه وارد مرحله بعدی می‌شوند، گفت: در مرحله نخست این رقابت‌ها که در آمل برگزار شده نیز تیم پیمان توانست با کسب 10 امتیاز و نمایش توانمندی‌های خود به عنوان تیم صدرنشین راهی مرحله دوم شود.

بابائیان با اشاره به برنامه روز دوم این مسابقات اذعان داشت: در روز چهارشنبه هم تیم‌های سام البرز با میثاق درچه اصفهان دیدار کرده و پیمان آمل مقابل شهدای درویش‌آباد اردبیل مصاف می‌دهد.

به گفته این مسئول، در روز پایانی این مسابقات هم تیم میزبان پیمان با سام البرز روبرو شده و میثاق درچه اصفهان با شهدای درویش‌آباد دیدار می‌کنند.