جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

برگزاری رقابت‌های قهرمانی بدمینتون دانشجویان در مازندران - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری رقابت‌های قهرمانی بدمینتون دانشجویان در مازندران

برگزاری رقابت‌های قهرمانی بدمینتون دانشجویان در مازندران


نائب رئیس هیئت بدمینتون مازندران گفت: نخستین دوره مسابقات قهرمانی بدمینتون دانشجویان مازندران در آینده‌ای نزدیک برگزار می‌شود.

برگزاری رقابت‌های قهرمانی بدمینتون دانشجویان در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، رقیه حسنی  در دیدار اعضای هیئت بدمینتون مازندران با رئیس اداره ورزش و جوانان و اعضای هیئت اعضای هیئت بدمینتون این شهرستان اظهار کرد: توجه به استعدادیابی و آموزش در رده‌های پایه مهم‌ترین هدف هیئت بدمینتون مازندران است.

وی افزود: در سال جدید برای بدمینتون بانوان مازندران برنامه‌های مدون، منسجم و مطلوبی داریم که پیشرفت و پیشبرد اهداف را در بین بانوان شامل شود.

حسنی با اشاره به اینکه آملی‌ها میزبانی دو دوره از مسابقات قهرمانی بدمینتون جام رمضان مازندران را برعهده داشتند، یادآور شد: در این بین شاهد میزبانی شایسته مسئولان آمل بودیم.

نائب رئیس هیئت بدمینتون مازندران با اعلام اینکه در آینده نگاه ویژه‌ای به بانوان در بدمینتون می‌شود، بیان کرد: پارک بانوان آمل مکان مناسبی برای علاقه‌مندان بانوان به تمرین در این رشته ورزشی است و این مهم می‌تواند با رایزنی مسئولان شهری و شورای اسلامی شهر محقق شود.

این مسئول آمل را شهری دارای ظرفیت بالای ورزشی دانست و ادامه داد: در آینده‌ای نزدیک نخستین دوره مسابقات قهرمانی بدمینتون دانشجویان مازندران برگزار می‌شود که در آن سعی داریم بازی‌ها به صورت المپیاد استانی پیگیری شود.

وی با اعلام اینکه مازندران دارای واحدهای دانشگاهی، مراکز علمی و دانشگاه‌های بزرگ و معتبر است که نیاز توجه به دانشجویان در دانشگاه‌ها نیز احساس می‌شود، تصریح کرد: هنوز زمان دقیق و مکان برگزاری این مسابقات مشخص نشده است.

* تقویم هیئت بدمینتون مازندران با تقویم فدراسیون تداخل نداشته باشد

سرپرست تیم لیگ برتری هیئت بدمینتون آمل نیز در این نشست با اشاره به اینکه مسئولان استانی برای تکمیل تقویت ورزشی بدمینتون مازندران از شهرستان‌ها برنامه بخواهند، گفت: در برنامه‌ریزی لازم برای اتمام تقویم ورزشی بدمینتون مازندران سعی شود تا از تداخل برنامه‌ها با تقویم فدراسیون بدمینتون جلوگیری شود.

همت‌الله صداقت با اعلام تکمیل چارت ورزشی هیئت بدمینتون مازندران، یادآور شد: از لحاظ فنی مربیان بدمینتون مازندران قابل مقایسه با دیگر استان‌ها نیستند که در این بخش نیاز به آموزش‌های لازم احساس می‌شود.

وی با اشاره به ایجاد مرکزیت در آموزش‌های داوری، بیان کرد: باید در امر آموزش به همه شهرها توجه لازم شود.

صداقت در پایان گفت: با اعلام میزبانی شهرهای مازندران از رویدادهای کشوری مکان مناسب برای خوابگاه و اسکان تیم‌ها در نظر گرفته تا میزبانی شایسته‌ای از نمایندگان دیگر استان‌ها داشته باشیم.