جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

برگزاری رزمایش ها بهترین گزینه روی میز ایران به بدخواهان نظام است - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری رزمایش ها بهترین گزینه روی میز ایران به بدخواهان نظام است

مسئول دفتر حوزه نماینده ولی فقیه درسپاه ناحیه شهرستان آمل، برگزاری رزمایش های نیروهای مسلح وآمادگی بسیجیان وسایر نیروهای مسلح را بهترین گزینه روی میز ایران به بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست.

برگزاری رزمایش ها بهترین گزینه روی میز ایران به بدخواهان نظام است

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام حسین محمدیان در نشست مشترک با جانشین فرمانده سپاه ناحیه شهرستان آمل و خبرنگاران این شهرستان درمحل سپاه آمل گفت: بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی هوشیار وآگاه باشند که هیچگاه گزینه های قابل ارائه و تهدیدهای آنان هیچگاه علیه ملت و نظام مقدس اسلامی ایران عملیاتی نخواهد شد، چرا که توانایی نظامی وفردی ایران بالاتر از حد تصور است.
وی افزود: دو مقوله بزرگ تعداد بسیجیان آماده و رهبری انقلاب اسلامی پیشتوانه عظیم برای این کشور است و این دو درکنار هم باعث عصبانیت وعقب نشینی دشمنان از مواضعشان نسبت به ایران شده ونیز خواهد شد.
مسئول دفتر حوزه نماینده ولی فقیه درسپاه ناحیه آمل،دربخش دیگری از سخنان خود دراین نشست به تنوع تهدیدهای دشمنان علیه جمهوری اسلامی اشاره کرد وادامه داد: در شرایط کنونی جدای از تهدیدهای نظامی، تهدیدهای فرهنگی، اقتصادی واجتماعی قشرهای مختلف جامعه را هدف قرار داده و انتظار است متولیان این امور بیش از گذشته به ماموریت های سازمانی خود در مقابله با این تهدیدها عمل کنند.
حجت الاسلام محمدیان با اشاره به اینکه سپاه پاسداران دراین بخش دو مسئولیت مهم که شامل حفظ اصل نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت هر شرایط وتهدیدی از سوی دشمنان و پرورش نیروهای بسیج در مسیر ولایت مداری در سراسر کشور است، تصریح کرد: یکی از راهکارهای سنجش آمادگی نیروها و مدیریت آنها در شرایط های خاص، برگزاری رزمایش ها با عنوان های مختلف در کشور است.
وی افزود: درکنار افزایش توان وآگاهی بخشی اطلاعات نظامی نیروها، هدف عمده از برگزاری رزمایش دفاع از کوی وبرزن الی بیت المقدس در شهرستان آمل، تقویت روحیه نظامی گری، شجاعت وتقویت اعتقاد با چاشنی معنویت افزایی وبرگزاری زیارت عاشورا ودعای توسل و برنامه سیاسی وعقیدتی است.
مسئول دفتر حوزه نماینده ولی فقیه درسپاه ناحیه آمل اظهار کرد: با توجه به پیشرفت تاکتیکها و ادوات جنگی باید در مسیر رو به جلو حرکت کرد تا بتوان در کوتاهترین زمان بهترین واکنش و عکس العمل را در مقابل تهدیدها و تجاوزهای دشمن نشان داد.
حجت الاسلام محمدیان تاکید کرد: حفظ و حراست از شهرها در این برهه از زمان به دوش بسیجیان است چرا که سازمانهای بسیج در قالب گردانها سازماندهی شدند و با توجه به آموزشهای لازم در این خصوص هر کدام از گردانها در یکی از امور و حفظ و حراست اماکن مهم شهری نقش دارند.
رزمایش بزرگ الی بیت المقدس با حضور با حضور بیش از هزار نفر از بسجیان چهار گردان بیت المقدس از بسیجیان شهرستان آمل روزهای هفت و هشتم آبان ماه جاری در شهر امامزاده عبداله این شهرستان اجرا خواهد شد.