جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۷ تیر ۱۳۹۹

برگزاری راهپیمایی روز قدس در 11 نقطه سوادکوه - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری راهپیمایی روز قدس در 11 نقطه سوادکوه

حجت الاسلام احمدعلی امیری در سوادکوه با اشاره به اهمیت روز قدس برای عزت جهان اسلام، گفت: روز قدس یادگار امام راحل برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین است.

امیری با اشاره به برگزاری جلسه برنامه‌ریزی برگزاری روز قدس در سوادکوه، گفت: راهپیمایی روز قدس در سه شهر و هشت روستای سوادکوه برگزار می‌شود.

وی به آغاز راهپیمایی روز قدس شهر زیراب از مسجد جامع این شهر اشاره و خاطرنشان کرد: راهپیمایان شهر زیراب راهپیمایی خود را از مسجد جامع این شهر آغاز و با پیمودن بلوار امام رضا (ع) در امامزاده "عبدالحق" زیراب در سخنرانی روز قدس شرکت خواهند کرد.

امیری به مسیر راهپیمایی شهر پل سفید اشاره و یادآوری کرد: راهپیمایی شهر پل سفید از مسجد جامع این شهر آغاز می‌شود و پس از عبور از راهبندی و حضور در مزار شهدا، در مراسم روز قدس این شهر در مسجد جامع پل سفید حضور خواهند یافت.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان سوادکوه با بیان این مطلب که راهپیمایی روز قدس در "الاشت" برگزار می‌شود، افزود: راهپیمایی روز قدس در "الاشت" از مزار شهدای این شهر به سمت مسجد جامع خواهد بود.

وی به معرفی سخنرانان راهپیمایی شهرستان سوادکوه اشاره کرد و افزود: حجت الاسلام حسین ذاکری خطیر در زیراب، حجت الاسلام محمد مجتهدزاده در پل سفید و حجت الاسلام علی رضایی در "الاشت" و روحانیون مستقر در روستاها، سخنرانی خواهند کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان سوادکوه از برگزاری راهپیمایی روز قدس در 11 نقطه شهرستان سوادکوه خبر داد و گفت: علاوه بر شهرهای زیراب و پل سفید و "الاشت" شاهد برگزاری راهپیمایی روز قدس در روستاهای؛ "فلورد"، "ورسک"، "لله بند، "ممشی"، کارمزد، لاجیم، "اتو" و مت کلا هم خواهیم بود.

حجت الاسلام علی اشرف کجوری مسئول ستاد مراسم شهرستان سوادکوه شمالی نیز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سوادکوه از برگزاری راهپیمایی روز قدس در شیرگاه خبر داد و گفت: راهپیمایی روز قدس در شیرگاه از مسجد جامع شیرگاه تا دادگستری این شهرستان و بر عکس انجام می‌شود.

منبع:فارس