سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

برگزاری راهپیمایی اعتراضی به رژیم منحوس آل‌سعود در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری راهپیمایی اعتراضی به رژیم منحوس آل‌سعود در مازندران

هم‌زمان با سراسر کشور راهپیمایی اعتراضی نمازگزاران استان مازندران نسبت به جنایات انسانی رژیم منحوس آل‌سعود در شهرهای این استان برگزار شد.

برگزاری راهپیمایی اعتراضی به رژیم منحوس آل‌سعود در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، به‌دنبال جنایت بزرگ رژیم منحوس آل‌سعود در به شهادت رساندن عالم مؤمن و مظلوم، آیت‌الله نمرباقرالنمر تجمع و راهپیمایی اعتراضی هم‌زمان با سراسر کشور در استان مازندران برگزار شد.

مردم دیار علویان پس از برپایی نماز دشمن‌شکن جمعه با اتحاد و هم‌بستگی در راهپیمایی اعتراضی به جنایات انسانی رژیم ملعون آل‌سعود در به شهادت رساندن مسلمانان و شیعیان جهان اسلام شرکت کردند و شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آل‌سعود سر دادند.

این راهپیمایی در حالی در ادامه اعتراضات گسترده اقشار مختلف مردم، اصناف و گروه‌های مختلف مردمی با هماهنگی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد که مردم دیار علویان نفرت خود را در مشت‌های گره کرده نسبت به رژیم ملعون آل‌سعود اعلام کردند.

نمازگزاران شهرستان ساری هم‌زمان با سراسر کشور با حضور در راهپیمایی، ضمن محکومیت مجدد اعدام ددمنشانه آیت‌الله شهید النمر به دستان غرق در خون رژیم کودک‌کش آل‌سعود این اقدام را ضد حقوق بشری و انسانی دانستند و خواستار رسیدگی جوامع اسلامی به این ماجرا شدند.

مردم علوی و ولایت‌مدار مرکز استان مازندران هم‌زمان با قیام مردم ساری در روز 18 دی، باری دیگر اعتراض، خشم انقلابی، نفرت و انزجار خود را از رژیم منحوس و ملعون آل‌سعود اعلام کردند و فریاد «مرگ بر آل‌سعود» سردادند.

به گزارش فارس، رژیم مستبد آل‌سعود در اقدامی تلافی‌جویانه، مغرضانه و فرار از ناکامی‌های متعدد حکومت متزلزل و دست‌نشانده خود اقدام به اعدام تعدادی از شیعیان و آیت‌الله النمر کرده است.