سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

برگزاری دومین دوره لیگ جهانی کشتی در ساری - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری دومین دوره لیگ جهانی کشتی در ساری

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حبیب حسین‌زادگان بعد از ظهر امروز در نشست ورزشکاران بسیجی با نماینده ولی فقیه در مازندران، بیان داشت: موافقت میزبانی دومین دوره لیگ جهانی کشتی آزاد در سال 2015 را فدراسیون گرفتیم و قرار شد این مسابقات سال آینده در ساری برگزار شود.

وی با اشاره اینکه در سه ماه گذشته ورزش مازندران به افتخارات خوبی نائل آمد، افزود: با حمایت مسئولان استانی و شهرستانی و همچنین مسئولان ارشد استان و همت ورزشکاران، ورزش مازندران به کارنامه درخشانی دست یافت.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از کسب 15 مدال در بازی‌های آسیایی اینچئون توسط ورزشکاران مازندرانی خبر داد و تصریح کرد: در بازی‌های آسیایی ورزشکاران مازندرانی در 10 رشته موفق به کسب مدال شدند.

حسین‌زادگان با اشاره به ظرفیت بالای ورزش مازندران در کشور، ابراز داشت: ظرفیت ورزش مازندران در بیشتر شهرها بالا است اما تنها مشکل ما عدم حمایت اسپانسر و سرمایه‌گذار است که با حمایت مسئولان می‌توان این مشکل را نیز برطرف کرد.

وی از میزبانی شایسته مازندران در نخستین دوره لیگ جهانی کشتی آزاد در جویبار خبر داد و گفت: با توجه به اینکه این مسابقات نخستین دوره برگزار می‌شد، کمی و کاستی‌هایی داشت اما تمام سعی و تلاش ما میزبانی خوب و  سطح بالای برای تیم‌های خارجی بود.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به حضور 11 تیم خارجی و چهار تیم داخلی در لیگ جهانی کشتی در جویبار، ابراز داشت: میزبانی این‌گونه مسابقات سخت و دشوار است اما با توجه به امکانات محدود کشتی‌گیران خارجی و داخلی از میزبانی ما رضایت کامل داشتند.

حسین‌زادگان در پایان ضمن تشکر از مسئولان استانی و شهرستانی به ویژه استاندار در برگزاری لیگ جهانی کشتی در جویبار، افزود: پیام مسئولان کشوری و استانی با سه زبان دنیا ترجمه و تحویل کشتی‌گیران خارجی شد.

{jcomments off}