جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

برگزاری دور رفت لیگ برتر فوتسال امیدها در ساری - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری دور رفت لیگ برتر فوتسال امیدها در ساری

عضو هیئت رئیسه کمیته فوتسال گفت: دور رفت لیگ برتر فوتسال امیدهای کشور به میزبانی ساری برگزار می‌شود.

برگزاری دور رفت لیگ برتر فوتسال امیدها در ساری

سعید نجاریان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری از برگزاری دور رفت لیگ برتر فوتسال امیدهای کشور در ساری خبر داد و اظهار کرد: در دور رفت لیگ برتر فوتسال امیدهای کشور شهروند ساری میزبان حریفان است.

وی با اشاره به حضور 14 تیم در فصل جدید لیگ برتر فوتسال امیدهای کشور افزود: این رقابت‌ها در دو گروه هفت تیمی به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود که در نهایت از هر گروه دو تیم برتر راهی مرحله نهایی می‌شوند.

مدیرعامل تیم فوتسال شهروند ساری تصریح کرد: تیم شهروند ساری در گروه نخست این مسابقات با تیم‌های مقداد مشهد، کشاورز قزوین، شرکت ملی حفاری اهواز، ستارگان طلایی زنجان، آینده گستر ایرانیان اصفهان و دبیری تبریز هم‌گروه است.

نجاریان با بیان اینکه دور رفت این مسابقات از بیست‌ویکم فروردین‌ماه به میزبانی ساری در سالن ورزشی سیدرسول حسینی برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: در نخستین روز این پیکارها شهروند ساری با آینده گستر ایرانیان اصفهان، مقداد مشهد با کشاورز قزوین، شرکت ملی حفاری اهواز با ستارگان طلایی زنجان بازی می‌کنند و تیم دبیری تبریز در این روز استراحت دارد.

وی با بیان اینکه مسابقات لیگ برتر فوتسال امیدهای کشور تا بیست‌وهفتم فروردین در ساری ادامه دارد، افزود: در گروه دوم دور رفت این مسابقات نیز تیم‌های ماهان تندیس قم، پرسپولیس خوزستان، مقاومت قرچک، شهرداری رشت، فرش‌آرا مشهد، طاها تنکابن، سازمان ورزش شهرداری اصفهان در روزهای بیست‌ویکم تا بیست‌و‌هفتم فروردین‌ماه در رشت به میدان می‌روند.

عضو هیئت رئیسه کمیته فوتسال با اشاره به برگزاری دور برگشت این مسابقات از یازدهم تا هفدهم اردیبهشت‌ماه، اظهار کرد: شهر مقدس مشهد میزبان تیم‌های گروه نخست و اهواز نیز میزبان تیم‌های گروه دوم در دور برگشت لیگ برتر فوتسال امیدهای کشور هستند.

نجاریان در پایان گفت: با تصمیم اعضای هیئت رئیسه کمیته فوتسال برای نخستین‌بار در رده‌های سنی پایه نونهالان، نوجوانان و جوانان نیز مسابقات لیگ برتر فوتسال برگزار می‌شود.