سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

برگزاری دعای توسل در تمام مساجد مازندران - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری دعای توسل در تمام مساجد مازندران

برگزاری دعای توسل در تمام مساجد مازندران


مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: به‌ منظور حمایت از مردم مظلوم یمن، دعای توسل در مساجد سراسر استان شب سه‌شنبه 22 اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود.

برگزاری دعای توسل در تمام مساجد مازندران

حجت‌الاسلام ناصر شکریان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری، اظهار کرد: به‌ منظور حمایت از مردم مظلوم یمن، دعای توسل در مساجد سراسر استان شب سه‌شنبه 22 اردیبهشت‌ماه از سوی ائمه جمعه برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: صبر مردم مظلوم یمن در مقابل حملات وحشیانه آل سعود و هم‌پیمانان داخلی و خارجی آن نشان از استقامت عمومی و ایمان راسخ آنان است و بی‌شک پیروز واقعی مردم یمن هستند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به اینکه حمایت از مردم مقاوم و مظلوم یمن از وظایف شرعی و اعتقادی هر مسلمانی است، بیان داشت: حمایت ایران اسلامی از یمن چیز تازه‌ای نیست بلکه بعد از انقلاب تاکنون در هر جای عالم ندا و فریادی از حلقوم آزادی‌خواهان بلند شده مورد حمایت ایران قرار گرفت و این از اصول انقلاب اسلامی ایران است.

شکریان، جنایت‌های آل‌سعود را مشابه جنایات رژیم اشغال‌گر قدس عنوان کرد و افزود: جنایت‌های آل‌سعود مشابه جنایت صهیونیست‌ها در منطقه است و گویی حاکمان سعودی بویی از انسانیت نبرده‌اند و در چهره واقعی خود را که همان اسراییلی، آمریکایی است را به نمایش گذاشته‌اند.

وی خاطرنشان کرد: آمریکا نیز با حمایت از اقدام وحشیانه سعودی‌ها علیه مردم یمن نشان داد همچنان خوی استکباری، چپاول و شیطانی خود را حفظ کرده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران در پایان گفت: در راستای فرموده پیامبر اکرم مبنی بر « مَنْ لَمْ یَهْتَمَّ بِأُمُورِ الْمُسْلِمِینَ فَلَیْسَ بِمُسْلِمٍ » از ائمه جماعات مساجد سراسر استان درخواست شده، مراسم دعای توسل در حمایت از مردم یمن در شب سه‌شنبه 22 اردیبهشت‌ماه بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار شود.