جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

برگزاری جشن گلریزان بابلسر در 23 رمضان - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری جشن گلریزان بابلسر در 23 رمضان

فرماندار بابلسر گفت: جشن گلریزان شهرستان بابلسر نهم تیر ماه مصادف با 23 ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود.

برگزاری جشن گلریزان بابلسر در 23 رمضان

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بابلسر، سید علی اسد سه‌شنبه شب در جلسه هماهنگی جشن گلریزان در حمایت از زندانیان جرایم غیرعمد در سالن اجتماعات فرمانداری بابلسر ماه مبارک رمضان را فرصتی مناسب برای انجام کارهای خیرخواهانه دانست و اظهار کرد: از ظرفیت‌ خیران برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در جشن گلریزان به کار گرفته شود.

وی با بیان اینکه یکی از فضیلت‌های این ماه کمک به فقرا و نیازمندان است، افزود: امید است با حضور خیران و اقشار مختلف مردم شاهد آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در این شهرستان باشیم.

فرماندار بابلسر کمک به محرومان و نیازمندان را امری شایسته و مورد تقدیر دانست و خاطرنشان کرد: باید از همه لحظات عمر خود استفاده مناسبی داشته باشیم تا بتوانیم توشه‌ای بزرگ برای آخرت خود مهیا سازیم.

اسد با بیان اینکه در جشن گلریزان سال گذشته مبلغ 750 میلیون ریال از سوی خیران اهدا شد، افزود: انجمن این شهرستان توانست با این مبلغ 28 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد را از زندان آزاد کند که امید است امسال با همت خیران شاهد آزادی بیشتری از زندانیان جرایم غیرعمد باشیم.

وی تصریح کرد: زندانیان جرائم غیرعمد به نوعی به علت عدم توان در پرداخت جرائم غیرعمد اکنون در مضیقه و مشکل هستند، که وظیفه انسانی حکم می‌کند از هیچ کمکی نسبت به این افراد دریغ نکنیم.

اسد در پایان زمان برگزاری جشن گلریزان شهرستان بابلسر را چهارشنبه نهم تیر ماه مصادف با 23 ماه مبارک رمضان اعلام کرد و از همه مسؤولان مربوطه خواست تمهیدات لازم را برای برگزاری این جشن مهیا کنند.