سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

برگزاری جشن کوثر در شهرستان نور - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری جشن کوثر در شهرستان نور

ناهید محمددخت امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان نور با تبریک ایام ولادت با سعادت خانم حضرت زهرا(س) و با ادای احترام به ساحت مقدس همه مادران و همسران شهدا، بیان داشت: حضرت زهرا(س) همسر و بانوی نمونه‌ای است که تقوا و پاکدامنیش زبانزد همگان بود، کلام و رفتارش درسی بود برای یک تاریخ تا جایی که رعایت حجابش حتی در برابر مرد نابینا، تحسین رسول خدا(ص) را برانگیخت.

فرمانده حوزۀ حضرت زهرا(س)سپاه ناحیه شهرستان نور تصریح کرد: حضرت زهرا(س) با عبادت زندگی‌اش را آغاز کرد، با بندگی‌اش خدا را از خود راضی نمود و با شهادتش تا ابد به همگان نشان داد که با دفاع از امام زمانش بزرگ‌ترین عبادت خدا را انجام داد و حتی از جان خود گذشت و خود را نه تنها فدای همسرش بلکه در حقیقت فدای ولایت و امامت کرد.

وی به تشریح برنامه‌های اجرایی هفته زن در این حوزه پرداخت و افزود: فضاسازی فرهنگی، تبلیغی مناسب، برگزاری مراسم تجلیل از زنان نمونه شاغل در ادارات، نشست علمی فرهیختگان بسیجی با موضوع زن حماسه‌ساز اقتصاد و فرهنگ، برگزاری جلسه پرسش و پاسخ با محوریت زن و خانواده با دعوت از یک استاد برجسته، برگزاری همایش ترویج معروفات و تقبیح منکرات با محوریت حلقه‌های صالحین از جمله برنامه‌های هفته زن است.

مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان نور برگزاری برنامه ورزش همگانی، راهپیمایی خواهران بسیجی در ارتفاعات لاویج، برگزاری دعای ندبه و شرکت گسترده در نماز دشمن شکن جمعه، برگزاری جشن بزرگ میلاد کوثر با حضور تمامی اقشار زنان و با محوریت جامعه بسیج زنان را از دیگر برنامه‌های هفته زن اعلام کرد.

محمددخت در پایان تاکید کرد: سزاوار است که همه ما با اقتدا به آن مادر فضیلت‌ها در عبادت خداوند و در آراستگی به زیور حجاب، عفاف و حیا، زندگی همراه با بندگی خود را با رنگ و بویی از حیات بانوی بانوان بهشت همراه سازیم.