جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

برگزاری جشن میلاد امام باقر(ع) در 222 بقعه متبرکه مازندران - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری جشن میلاد امام باقر(ع) در 222 بقعه متبرکه مازندران

برگزاری جشن میلاد امام باقر(ع) در 222 بقعه متبرکه مازندران


مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: جشن میلاد امام محمدباقر(ع) در 222 بقعه متبرکه و امامزاده استان برگزار شد.

برگزاری جشن میلاد امام باقر(ع) در 222 بقعه متبرکه مازندران

حجت‌الاسلام ستار علیزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری، با بیان اینکه امام محمدباقر(ع) مباحث علم و احکام اسلامی را نشر و به تربیت شاگردان بسیار در آن زمان پرداخت، اظهار کرد: مردم با شناخت معرفت دینی و اخلاقی امام محمدباقر(ع) می‌توانند سلامت اخلاق معنوی خود را افزایش دهند، تحقق این هدف موجب ارتقای سلامت اجتماعی و کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ماه رجب فرصتی برای تقرب به درگاه خداوند منان است، افزود: فرصتی ارزنده برای عبادت و نزدیکی به حضرت حق در اختیار ما قرار دارد که باید تلاش کنیم استفاده شایسته‌ای از آن داشته باشیم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از برگزاری جشن میلاد امام محمدباقر(ع) در 222 بقعه و امامزاده مازندران خبر داد و بیان کرد: این جشن‌ها در راستای حفظ سنت‌های نیک و گرامیداشت این ایام و حفظ آموزه‌های دینی و اسلامی، با حضور سخنرانان بومی و استانی در شب و روز میلاد امام محمدباقر(ع) برگزار شد.

این مسئول با اشاره به اینکه امام محمدباقر(ع) مکاتب اخلاقی بسیاری در راستای آموزش فضایل اخلاقی برای مردم ایجاد کردند که در آن زمان زبانزد خاص و عام بود، گفت: امام محمدباقر(ع) با حضور خود در شرایط آن زمان موجب شد که مکتب اهل‌بیت(ع) و اسلام دوباره زنده شود و این بزرگ‌ترین خدمتی بود که این امام بزرگوار به اسلام کرد.