سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

برگزاری جشنواره مجسمه‌های شنی در مرکز مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری جشنواره مجسمه‌های شنی در مرکز مازندران

مدیرکل کانون پرورش فکری مازندران گفت: سومین دوره جشنواره مجسمه‌های شنی ویژه پسران نوجوانان کانونی در سواحل فرح‌آباد ساری برگزار می‌شود.

برگزاری جشنواره مجسمه‌های شنی در مرکز مازندران

قاسم عزیزاده‌گرجی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری از برگزاری جشنواره‌ مجسمه‌های شنی در سواحل مازندران خبر داد.

وی با اشاره به اینکه سومین دوره از جشنواره‌ مجسمه‌های شنی در سواحل فرح‌آباد با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر ساری برگزار می‌شود، اظهار کرد: سومین دوره از جشنواره مجسمه‌های شنی ویژه اعضای پسران نوجوان 11 تا 17 سال مراکز فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری در شهرستان ساری است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران، با بیان اینکه از ساعت 8 صبح الی 17 عصر روز 24 شهریور ماه امسال رویداد فرهنگی و هنری در ساحل فرح‌آباد مرکز مازندران برگزار می‌شود، افزود: جشنواره لبخندهای ساحلی با حضور گروه‌های برتر در مرحله استانی اجرا می‌شود.

این مسؤول مهم‌ترین اهداف مورد نظر جشنواره مجسمه‌های شنی را تقویت فرهنگ مطالعه در بین اعضای نوجوان کانونی دانست و بیان کرد: ساخت مجسمه‌های شنی با محوریت کتاب در نظر گرفته شده است.

عزیززاده‌گرجی با اشاره به اینکه تاکنون دو جشنواره مجسمه‌های شنی در سواحل چالوس و رامسر ویژه اعضای کانون پرورش فکری برگزار شده است، گفت: از 22 مرکز فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری گروه‌های سه نفره بر اساس کتاب‌هایی که مطالعه شده است به ساخت مجسمه شنی می‌پردازند و در پایان از سه گروه برتر در این جشنواره تجلیل می‌شود.