جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

برگزاری جشنواره غذای بانوان فرهنگی در بابل - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری جشنواره غذای بانوان فرهنگی در بابل

رئیس اداره آموزش و پرورش بابل گفت: به مناسبت دهه‌فجر با شرکت بیش از 220 بانوی فرهنگی جشنواره تغذیه سالم در این شهرستان برگزار می‌شود.

برگزاری جشنواره غذای بانوان فرهنگی در بابل

همت احمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان بابل با اشاره به اینکه باید برنامه‌های دهه‌فجر امسال باشکوه‌تر، منظم‌تر و با صلابت‌تر از سال‌های گذشته در مدارس اجرا شود، اظهار کرد: آذین‌بندی فضا، مدارس و نمازخانه‌ها برای شادابی‌بخشی به بهترین نحو انجام شود.

وی با اشاره به اینکه زنگ انقلاب با حضور مسئولان نواخته می‌شود، افزود: تعامل با مساجد، روحانی محل، پایگاه‌های بسیج و برگزاری مسابقات ورزشی بین دانش‌آموزان در دستور کار قرار گرفت.

رئیس اداره آموزش و پرورش بابل تصریح کرد: یکی از محوری‌ترین برنامه‌های این ایام تشکیل مجامع بصیرتی سیاسی با موضوع انقلاب اسلامی با حضور فرهنگیان و صاحب‌نظران است.

این مسئول برگزاری یادواره شهدا را از دیگر برنامه‌های مهم این اداره برشمرد و خاطرنشان کرد: برگزاری یادواره شهدای فرهنگی و دانش‌آموز با عنوان شهید شاخص مدرسه، تجلیل از مادر شهید، عطرافشانی گلزار شهدا با حضور فرهنگیان و دیدار با خانواده شهید از دیگر برنامه‌های این ایام است.

احمدی یادآور شد: از جمله برنامه این ایام نشست با بانوان فرهنگی با موضوع نقش زن در پیروزی انقلاب و دعوت از سخنران، برگزاری نشست‎های بصیرتی و سیاسی با حضور سخنرانان برجسته جهت آشنایی دانش‌آموزان با دستاوردهای انقلاب اسلامی بررسی و تحلیل مقایسه‎‌ای تاریخ معاصر با انقلاب اسلامی و جشنواره جابرابن‌حیان است.

وی برگزاری جنگ شادی با نمایش شعبده‌باز به مدت 10 شب با همکاری اداره ارشاد، برگزاری جنگ شادی برای فرهنگیان و عموم مردم و برگزاری جشن بادبادک‎ها را از برنامه‌های شاد این ایام برشمرد و بیان کرد: نمایشگاه کتاب، اجرا نمایش و تئاتر و نمایش فیلم‌های برگزیده جشنواره عمار، برگزاری جشنواره غذا به نیت کمک به دانش‌آموزان بی‌بضاعت و نقاشی خیابانی نیز برگزار می‌شود.

احمدی تبیین کرد: برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری، مسابقات ورزشی، مسابقه عکس با موضوع راهپیمایی 22 بهمن، مسابقه خلاصه‌نویسی کتاب خانواده، مسابقه داژبال بین بانوان شاغل در اداره، برگزاری مسابقات احکام نماز، صحیفه سجادیه، مفاهیم، نهج‌البلاغه و انشای نماز مرحله آموزشگاهی از دیگر برنامه‌های این ایام است.