سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

برگزاری بیش از 20 برنامه فرهنگی ورزشی در تنکابن - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری بیش از 20 برنامه فرهنگی ورزشی در تنکابن

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تنکابن از برگزاری بیش از 20 برنامه فرهنگی ورزشی در هفته گرامی‌داشت تربیت‌بدنی و ورزش در این شهرستان خبر داد.

برگزاری بیش از 20 برنامه فرهنگی ورزشی در تنکابن

روح‌الله امین‌شکوهی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان تنکابن گفت: در هفته گرامی‌داشت تربیت‌بدنی و ورزش و براساس هماهنگی‌های به‌عمل آمده 21 برنامه فرهنگی ورزشی با هدف تقویت رشته‌های ورزشی به‌ویژه ورزش‌های همگانی در کنار امور فرهنگی ورزشی و و رشته‌های قهرمانی برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: مراسم ورزش صبحگاهی به صورت همگانی در پارک بزرگ چشمه‌کیله واقع در مرکز شهر 26 مهرماه جاری ساعت هشت صبح برگزار می‌شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان تنکابن برگزاری دوره مربیگری درجه D فوتبال در نجف استادیوم شهید شیرودی شهر تنکابن، دیدار کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان، ورزشکاران و مسؤولان هیأت‌های ورزشی با امام جمعه و فرماندار شهرستان، بازدید از مراکز آموزشی و آموزشگاه‌های رشته‌های ورزشی شهرستان، برگزاری مسابقات ورزشی والیبال، تکواندو، دوچرخه‌سواری، فوتسال رده سنی زیر 13 سال، تیراندازی، فوتسال کاپ آزاد چهار جانبه، تنیس آزاد آقایان و بانوان، فوتبال چهار جانبه پیشکسوتان، والیبال آزاد سلیمان‌آباد و ورزش صبحگاهی، حضور جمعی خانواده ورزش و جوانان در نماز جمعه و گلزار شهدای شهرستان و ادای احترام و تجدید میثاق با امام راحل و رهبر معظم انقلاب و شهدا را از برنامه‌های این هفته برشمرد.

این مسؤول ادامه داد: در این هفته دو پروژه ورزشی شامل سالن ورزشی شهدای نعمت‌آباد در بخش خرم‌آباد و سالن ورزشی مرحوم رجب طالبی در محله خوبان زرگاه افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

امین‌شکوهی خاطرنشان کرد: هم اکنون در شهرستان حدود 200 هزار نفری تنکابن، بیش از 11 هزار ورزشکار سازمان‌یافته داریم که در رشته‌های مختلف ورزشی فعالیت می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه در بخش مدال‌آوری شرایط شهرستان خوب است، گفت: عمده‌ترین مشکل ورزش شهرستان نبود شرکت‌ها و مؤسسات معتبر برای پشتیبانی و ایجاد فضای مناسب اسپانسری است تا تیم‌های باشگاهی بتوانند با بهره‌گیری از سرمایه‌گذاری‌های این شرکت‌ها حضور پررنگ‌تری در میدان‌های داخلی و خارجی داشته باشند.