جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

برگزاری برنامه گرامیداشت هفته بسیج در 200 پایگاه مقاومت بسیج نوشهر / تجمع بزرگ بسیجیان در 5 آذر - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری برنامه گرامیداشت هفته بسیج در 200 پایگاه مقاومت بسیج نوشهر / تجمع بزرگ بسیجیان در 5 آذر

فرمانده سپاه ناحیه نوشهر از برگزاری ویژه برنامه‌های هفته بسیج در این شهرستان خبر داد و گفت: برنامه گرامیداشت هفته بسیج در 200 پایگاه این شهرستان برگزار می‌شود.

برگزاری برنامه گرامیداشت هفته بسیج در 200 پایگاه مقاومت بسیج نوشهر / تجمع بزرگ بسیجیان در 5 آذر

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نوشهر، مرتضی رمضانی به مناسبت هفته بسیج در جمع خبرنگاران با گرامیداشت فرا رسیدن هفته بسیج و با اشاره به اینکه امروز بسیج یک الگو برای جهانیان است، اظهار کرد: اکنون کشورهای منطقه از این نهاد مردمی الگوبرداری می‌کنند.

وی با بیان اینکه بسیج، سوریه را از شکست حتمی رهایی بخشید و سبب قدرت حزب‌الله شد و عراق را از یک توطئه شیطانی توسط استکبار جهانی پیروز کرد، افزود: بسیج در جنگ نرم برای مقابله با دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی پرچم‌دار این نبرد حماسی است.

فرمانده سپاه ناحیه نوشهر با اشاره به اینکه هفته بسیج را هفته رشادت و شجاعت یک ملت بزرگ دانست که تاریخ را دگرگون کرد و خود تاریخ‌ساز شد، تصریح کرد: بسیج یک فرهنگ ناب از دل قرآن و سنت بهترین بندگان خدا را در مدیریت نظام به نمایش گذاشت.

وی گفت: آمریکا و غرب می‌دانند هرگاه بخواهند همه‌ داشته‌های خود را به میدان بیاورند و با ایران اسلامی بزرگ مقابله کنند این بسیج است که چون سد مستحکم و بنیان مرصوص در مقابل آنها ایستادگی می‌کند.

فرمانده سپاه ناحیه نوشهر با بیان اینکه جهانیان و به ویژه دشمنان می‌دانند در تهاجم گسترده به ایران اسلامی، بسیج و تفکر آن بود که آنان را متوقف کرد، افزود: در ایران اسلامی ما از جمله تولیدات فکری و فرهنگی در انقلاب بزرگ و جهانی خود، بسیج بوده و هست که کارکردی فراملی در همه بخش‌های نظام دارد و قدرت مدیریت جهانی را هم دارد.

رمضانی در پایان با اشاره به اینکه نشست‌های روشنگری، نمایشگاه جنگ نرم، نمایشگاه اقتصاد مقاومتی، مسابقات فرهنگی و ورزشی، کوهپیمایی بسیجیان، یادواره شهدا، تشویق بسیجی نمونه در سطح پایگاه‌ها، تجمع بزرگ بسیجیان در شکوه ایستادگی در 5 آذر و عطرافشانی گلزار شهدا، دیدار از خانواده‌های شهدا، ایثارگران و نیز حضور بسیجیان در میقات‌صالحین در نماز جمعه را از جمله برنامه‌های هفته بسیج در نوشهر عنوان کرد و گفت: بیش از 50 برنامه در 200 پایگاه بسیج محلات و اقشار شهرستان نوشهر در هفته بسیج برگزار می‌شود.