سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

برگزاری بازی‌های صنعت ساری در استادیوم شهید متقی - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری بازی‌های صنعت ساری در استادیوم شهید متقی

رئیس هیئت فوتبال مازندران از برگزاری بازی‌های نیم‌فصل دوم تیم صنعت ساری در استادیوم شهید متقی خبر داد.

برگزاری بازی‌های صنعت ساری در استادیوم شهید متقی

غلام‌رضا بهروان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری با اشاره به اینکه تیم صنعت امسال نتوانست امتیازات خوبی در لیگ کسب کند، گفت: نیم‌فصل دوم لیگ بازی‌های خانگی صنعت ساری در استادیوم شهید متقی برگزار می‌شود.

وی درباره هدف از برگزاری بازی‌های صنعت ساری در استادیوم شهید متقی، اظهار کرد: این استادیوم در مرکز شهر قرار دارد که می‌تواند با استقبال خوب تماشاگران برای تشویق بازیکنان صنعت ساری روبرو شود.

رئیس هیئت فوتبال مازندران با بیان اینکه تماشاگران می‌توانند با تشویق خود روحیه به بازیکن تزریق کنند، یادآور شد: استادیوم شهید متقی مشکلاتی برای میزبانی دارد که  این مشکلات جزیی با همکاری اداره‌کل ورزش و جوانان استان و شهرستان و همچنین هیئت فوتبال برطرف می‌شود.

بهروان با بیان اینکه تیم صنعت امسال با مشکلات زیاد روانه لیگ شد، افزود: به خاطر مشکلاتی که از گذشته در این تیم وجود داشت، موفق نشد انتظارات مسئولان و علاقه‌مندان فوتبال مرکز استان را برآورده کند.

رئیس هیئت فوتبال مازندران با اشاره به اینکه بازیکنان جوان و با انگیزه‌ای در تیم صنعت ساری حضور دارند، ادامه داد: جلسه‌ای به منظور رفع مشکلات این تیم با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان انجام داده‌ایم تا هر چه سریع‌تر در نیم‌فصل دوم مشکلات این تیم برطرف شود.

وی در پایان گفت: تمام هدف ما رفع مشکلات تیم فوتبال صنعت است که امیدواریم با کسب نتایج مطلوب در نیم‌فصل دوم، ناکامی نیم‌فصل اول را جبران کند تا در لیگ ماندگار شود.