جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

برگزاری المپیاد ورزشی در ساری - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری المپیاد ورزشی در ساری

فرماندار ساری از برگزاری المپیاد ورزشی در مرکز استان خبر داد و گفت: پارلمان ورزش باید شکل بگیرد.

برگزاری المپیاد ورزشی در ساری

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی فرمانداری ساری، احمد حسین‌زادگان در نشست شورای عالی ورزش، از برگزاری المپیاد ورزشی در مرکز استان خبر داد و اظهار کرد: پارلمان ورزش باید شکل گیرد که برآمده از جامعه ورزشی باشد.

وی با بیان اینکه ورزش همگانی و ورزش بانوان باید در اولویت ورزش شهرستان قرار گیرد، افزود: نشاط اجتماعی ضرورت امروز است و این نشاط اجتماعی باید از طریق ورزش صورت گیرد.

فرماندار ساری با اشاره به اینکه ارزان‌ترین وسیله برای داشتن جامعه شاداب، ورزش است، خاطرنشان کرد: طرح کامل نوسازی و بازسازی ساحل را در شورای عالی توسعه مرکز استان تدوین کردیم و به‌زودی اجرایی می‌شود.

این مسؤول با بیان اینکه اگر هیچ تیمی نداشته باشیم اما مردم مجاب به ورزش کردن باشند یعنی موفق عمل کرده‌ایم، تصریح کرد: المپیاد ورزش شهرستان طراحی و تدوین شود.

حسین‌زادگان گفت: مناسب‌سازی پارک‌ها در سطح شهر برای استفاده معلولان توسط بهزیستی و شهرداری و شورای شهر پیگیری شود.

عضو شورای شهر ساری نیز اظهار کرد: در مباحث فرهنگی، توجه به پیشکسوتان باید مورد نظر باشد چون این افراد سرمایه‌های ورزش هستند.

رضا پیوندی با بیان اینکه برای ورزش حرفه‌ای باید مشوق‌هایی در نظر گرفته شود، افزود: شاید مسائل مالی در حوزه ورزش تعیین‌کننده نباشد اما اثرگذار است و تقاضا دارم در اختصاص کمک مالی به هیأت‌های ورزش، عدالت بیشتری لحاظ شود.

دیگر عضو شورای شهر ساری نیز اظهار کرد: اعتبارات خوبی در حوزه ورزش بانوان لحاظ کردیم و در هشت رشته ورزشی فستیوال برای بانوان و آقایان برگزار می‌شود.

سعید نجاریان با بیان اینکه سالن اختصاصی ورزش بانوان در پارک بانوان ساری احداث می‌شود، گفت: بودجه ورزشی شهرداری ساری همزمان با شروع به‌کار شورای چهارم از 500 میلیون تومان به 4 میلیارد و 500 میلیون تومان افزایش یافته است.