رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

برگزاری اجتماع «من عاشق محمد هستم» در 18 بقعه متبرکه مازندران - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری اجتماع «من عاشق محمد هستم» در 18 بقعه متبرکه مازندران

برگزاری اجتماع «من عاشق محمد هستم» در 18 بقعه متبرکه مازندران


مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران از برگزاری اجتماع «من عاشق محمد هستم» در 18 بقعه متبرکه شاخص مازندران خبر داد.

برگزاری اجتماع «من عاشق محمد هستم» در 18 بقعه متبرکه مازندران

حجت‌الاسلام ستار علیزاده صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری، اظهار کرد: اهانتی که به ساحت نبی مکرم اسلام (ص) انجام شد بیشتر از جنس جهالت، نادانی و کوردلی عصر جاهلی و نابالغی غرب است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران با بیان اینکه اهانت غرب به پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) نشانه ترس از گسترش اسلام ناب محمدی است، افزود: امروز شاهد گسترش روزافزون دین مبین اسلام در بین جوامع غربی هستیم که این مسئله موجب نگرانی سران کشورهای غربی شده است.

علیزاده تصریح کرد: کشورهای غربی برای جلوگیری از پیشروی اسلام ناب محمدی (ص) دست به کار غیراخلاقی و توهین به پیامبر گرامی اسلام (ص) زدند، اما این کار ننگین آن‌ها موجب روشن شدن افکار و اذهان عمومی جهان بشریت شد.

وی با اشاره به اینکه امروز شاهد انزجار جوامع اسلامی در پی اهانت نشریه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام (ص) هستیم، بیان داشت: مردم مسلمان و ولایتمدار ایران اسلامی خشم و نفرت خود را از این بی‌احترامی و اهانت به پیامبر گرامی اسلام (ص) به جهانیان نشان می‌دهند.

این مسئول از برگزاری اجتماع بزرگ « من عاشق محمد هستم » در 18 بقعه متبرکه شاخص سراسر مازندران خبر داد و گفت: این اجتماع در پی اهانت روزنامه فرانسوی به نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) صورت می‌گیرد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تصریح کرد: روز شنبه چهار بهمن سال‌ جاری امامزادگان و بقاع متبرکه شاخص استان بعد از نماز مغرب و عشاء میزبان اجتماع بزرگ « من عاشق محمد هستم» است.

علیزاده اظهار داشت: در تجمع بزرگ «من عاشق محمد هستم» از سخنرانان مطرح در خصوص تبیین سیره نبی مکرم اسلام (ص) و مداحان برجسته استانی بهره‌گیری می‌شود.

وی با بیان اینکه مردم علوی و ولایتمدار مازندران بار دیگر عشق و ارادت خود را به خاندان اهل بیت نشان می‌دهند، گفت: این تجمع همراه با همه مردم مسلمان ایران اسلامی در راستای اعتراض به حرمت شکنی نشریه شارلی ابدو برگزار می‌شود.