جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۱ مرداد ۱۳۹۹

برپایی 30 پایگاه ثابت و سیار جشن نیکوکاری در آمل - نمایش محتوای خبر

 

 

برپایی 30 پایگاه ثابت و سیار جشن نیکوکاری در آمل

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، رمضان علیپور پیش از ظهر امروز در جلسه کمیته احسان و نیکوکاری این شهرستان برگزاری این جشن را از چهاردهم اسفند ماه به مدت 10 روز عنوان کرد و اظهار کرد: در این شهرستان 25 پایگاه ثابت و 5 پایگاه سیار در بخش‌های لاریجان، دابودشت، امامزاده عبدالله(ع) و سطح شهر آمل برپا می‌شود.

وی با اعلام اینکه امسال 50 هزار پاکت هدیه از سوی آموزش ‌و پرورش این شهرستان توزیع می‌شود، اذعان داشت: با توجه به همکاری ادارات و نهادهای دولتی 10هزار پاکت بین نیروهای مقاومت بسیج توزیع می‌شود.

علیپور بیان داشت: برای تبلیغات و اطلاع‌رسانی به مردم نیکوکار آملی نصب 10بنر داربستی، سه استند تبلیغاتی با هماهنگی سازمان تاکسیرانی و تهیه بروشور در نظر گرفته شده است.

این مسئول با تاکید براینکه تاکنون مردم آمل در همه امور یار و یاور خانواده‌های نیازمند بودند، اظهار داشت: امسال با برپایی جشن نیکوکاری سه بخش مرکزی، امامزاده عبدالله(ع) و دابودشت به مبلغ 20 میلیون ریال کمک‌رسانی می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: برای کمک به نیازمندان نیز فرمانداری ویژه شهرستان آمل به مبلغ 50 میلیون ریال مساعدت دارد.

علیپور با عنوان براینکه تاکنون 11هزار نفر زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی این شهرستان هستند، ابراز داشت: از این تعداد حدود 650 یتیم خود معرف در حمایت 2هزار و 223 کفیل قرار گرفته‌اند که از سوی این کمیته سرانه هر یتیم 85 هزار تومان است.

مدیر کمیته امداد امام آمل خاطرنشان کرد: در برگزاری جشن عاطفه‌های امسال خیران و مردم نیکوکار آملی 129 میلیون تومان به نیازمندان کمیته امداد مساعدت‌ کردند.