جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

برپایی 29 پایگاه جمع‌آوری کمک‌های مردمی جشن عاطفه‌ها در آمل - نمایش محتوای خبر

 

 

برپایی 29 پایگاه جمع‌آوری کمک‌های مردمی جشن عاطفه‌ها در آمل

رمضان علیپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در آمل با اشاره به آغاز جشن عاطفه‌ها بیان داشت: همزمان با بازگشایی مدارس 29 پایگاه ثابت و سیار جمع‌آوری کمک‌های مردمی جشن عاطفه‌ها در شهرستان آمل و لاریجان برپا شد.

وی با اشاره به اینکه این جشن به صورت سراسری با شعار «مهر در انتظار مهر» کار خود را از صبح امروز چهارشنبه در این شهرستان آغاز کرد، اذعان داشت: پایگاه‌های جشن عاطفه‌ها در سطح شهرستان به مدت سه روز به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی آمل با اعلام اینکه از چند روز گذشته آماده دریافت جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای اختصاص به دانش‌آموزان و دانشجویان نیازمند، مستمند و بی‌سرپرست بودیم، گفت: در اجرای این جشن، ادارات و نهادهایی همانند آموزش‌ و پرورش، نیروهای مقاومت بسیج و صدا و سیما با کمیته امداد همکاری لازم را دارند.

به گفته علیپور از بین 29 پایگاه ثابت و سیار جمع‌آوری کمک‌های مردمی جشن عاطفه‌ها در شهرستان آمل و لاریجان 25 پایگاه ثابت بوده و چهار پایگاه سیار هستند.

این مسئول با اعلام اینکه آمل یکی از شهرهای شاخص مازندران در زمینه جمع‌آوری کمک‌ها و مشارکت‌های مردمی است، اذعان داشت: در سال‌های گذشته بیشترین مشارکت دانش‌آموزان مازندرانی در جشن عاطفه‌ها نیز به این شهرستان تعلق گرفت.

مدیر کمیته امداد امام خمینی آمل با ابراز اینکه در جشن عاطفه‌های سال گذشته مردم نیک‌اندیش و دانش‌آموزان این شهرستان بیش از یک میلیارد ریال به دانش‌آموزان نیازمند و مستمند یاری رساندند، یادآور شد: 25 پایگاه ثابت و سیار سال گذشته در شهر آمل و بخش لاریجان با شعار «مهر در انتظار مهر حماسی» فعالیت داشتند.