جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

برپایی همایش 5 هزار نفری بسیجیان میاندورودی - نمایش محتوای خبر

 

 

برپایی همایش 5 هزار نفری بسیجیان میاندورودی

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان میاندورود، حسین جناسمی در نشست خبری به مناسبت هفته بسیج، اظهار داشت: تلاش خبرنگاران در عرصه جنگ نرم دشمن کاری بسیار ارزشمند و قابل قدردانی است.

وی با گرامیداشت یاد شهدای خبرنگار، ابراز داشت: خبرنگاران فعال در جامعه از تفکر بسیجی برخوردارند.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان میاندورود با بیان اینکه صحنه عاشورا عرصه قیام حق علیه باطل بود، افزود: این میدان امروز نیز وجود دارد و تا قیامت نیز در برابر مستکبران ادامه خواهد داشت.

این مسئول گفت: بسیجی عاشورایی کسی است که پرچم ولایت را در دست بگیرد و از حق در برابر باطل دفاع کند.

وی با تشریح مختصات یک بسیجی در جامعه اسلامی و نقش رهبری در انقلاب اسلامی ایران نسبت به کشورهای مسلمان مانند عراق سوریه و پاکستان، اظهار داشت: دانشگاه عاشورا بزرگ‌ترین درس را به بسیجیان می‎دهد.

جناسمی تفکر بسیجی را سبب تقویت و پیروزی جبهه مردمی در کشورهای عراق و سوریه دانست و افزود: امام راحل بسیج را قبل از جنگ با هدف بیمه کردن انقلاب تاسیس نمودند.

وی حسن خلق، مردمی بودن، بصیرت داشتن، غیرت دینی، شهادت طلبی و ولایت‌مداری را از جمله ویژگی‌های بسیجیان عنوان کرد.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان میاندورود با اشاره به در پیش بودن هفته گرامیداشت مقام بسیج و یادبود سالروز تاسیس این نیرو توسط امام راحل، افزود: سپاه میاندورود برنامه‌های متفاوتی را در این ایام برگزار می‎کند.

وی برپایی نشستی با عنوان میقات صالحین، سخنرانی پیش از نماز جمعه، اجرای طرح شناسایی فروشندگان و نصب کنندگان ماهواره و ترغیب آنها به ترک این کار از طریق اعطای تسهیلات اشتغال‌زایی، تشکیل بازارچه اقتصاد مقاومتی در شهر سورک و کوه‎پیمایی بسیجیان میاندورودی همچنین تقدیر از خادمان بسیج را از برنامه‌های این هفته اعلام کرد.

جناسمی در پایان برپایی سه یادواره روستایی با حضور فرمانده سپاه کربلای مازندران در یادواره شهدای روستای بادله بخش مرکزی و همایش 5 هزار نفری بسیجیان میاندورودی را از دیگر برنامه‌های هفته گرامیداشت بسیج است.

{jcomments off}