جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

برپایی نمایشگاه محصولات اقتصاد مقاومتی در مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

برپایی نمایشگاه محصولات اقتصاد مقاومتی در مازندران

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران به اقدامات عملکردی بسیج این نهاد مردمی در هفته بسیج اشاره کرد و گفت: نمایشگاه محصولات اقتصاد مقاومتی هفته بسیج در مازندران برپا می‌شود.

برپایی نمایشگاه محصولات اقتصاد مقاومتی در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حسین محمدرضایی به‌مناسب هفته بسیج در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: هفته گرامیداشت بسیج با شعار بسیج، انقلابی و خدمتگزار برنامه‌های محوری خود را در آغاز می‌کند.

وی با اشاره به اینکه هفته بسیج مقارن با ایام اربعین حسینی و وفات پیامبر اکرم(ص) است، افزود: اساس بسیج برخاسته از اهداف سیدالشهدا(ع) و تحقق امر رسول خدا(ص) است.

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران به اقدامات عملکردی بسیج این نهاد مردمی در هفته بسیج اشاره کرد و گفت: اجرای همایش‌های مشترک ائمه جماعات، فرماندهان پایگاه‌های مقاومت، حوزه‌ها، برگزاری صبحگاه مشترک بسیجیان شهرستان‌ها، اعزام تیم‌های بهداشتی و درمانی به مناطق محروم، افتتاح پایگاه‌های مقاومت بسیج و کانون‌های اقشاری، فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی با هدف مقابله با جنگ نرم دشمن، دیدار با خانواده‌های شهدا، بهره‌برداری از سالن‌های ورزشی، گشت عملیاتی و برپایی نمایشگاه محصولات اقتصاد مقاومتی را شامل می‌شود.

این مسؤول با اعلام اینکه هفته بسیج از 30 آبان ماه جاری همزمان با سراسر کشور در مازندران هم شروع می‌شود، افزود: حضور نخبگان بسیجی در مدارس برای تبیین گفتمان انقلاب، نهضت روشنگری و معرفی سرگروه‌های برتر صالحین از دیگر برنامه‌های  سپاه کربلا در هفته بسیج است.

محمدرضایی، رزمایش پدافند غیرعامل توسط بسیج دانش‌آموزی را از دیگر برنامه‌های هفته بسیج دانست و اضافه کرد: برگزاری جشنواره علمی در دانشگاه آزاد اسلامی، اردوی جهادی یک روزه در حوزه‌های پیامبراعظم و تاسوعا، نشست بصیرتی بسیج طلاب، یادواره شهید شاخص ورزش مازندران در نوشهر را می‌توان از برنامه‌های فرهنگی، بصیرتی و ورزشی در هفته بسیج عنوان کرد.

وی با بیان اینکه نمایشگاه توانمندی کارآفرینان در عرصه اقتصاد مقاومتی از دیگر برنامه‌های هفته بسیج از سوی سپاه کربلا است، تصریح کرد: بسیج سازندگی طرح ملی واکسیناسیون طیور بومی را از سوم آذرماه جاری آغاز می‌کند.

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران ادامه داد: در هفته بسیج پنج واحد اقتصاد مقاومتی در سپاه ناحیه نور مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

این مسؤول برگزاری یادواره 29 شهیده زن مازندرانی را از برنامه‌های ویژه در هفته بسیج دانست و گفت: با همت بسیج خواهران یادواره شهدای "آبروی محله" در امام‌زاده عباس ساری برگزار می‌شود.

محمدرضایی از برگزاری همایش نهضت ما زنده‌ایم در تمامی کانون‌های بسیج ورزشکاران استان خبر داد و افزود: خواهران بسیجی نواحی تنکابن، نکا، آمل، تنکابن و سوادکوه در عرصه ورزشی صعود قابل توجهی داشتند.

وی رزمایش فضای مجازی، عطرافشانی مزار شهدا، برپایی ایستگاه‌های مشاوره دینی در مصلی‌های نماز جمعه، مشاوره حقوقی، سخنرانی فرماندهان نواحی مقاومت بسیج در قبل از خطبه نماز جمعه و ایستگاه‌های صلواتی را از برنامه‌های هفته بسیج سپاه کربلای مازندران دانست و خاطرنشان کرد: آخرین روز از هفته بسیج صبحگاه مشترک دانش‌آموزان و فرهنگیان بسیجی، همایش‌های شکوه هجرت و طلایه داران اقتصاد مقاومتی، مبارزه با فساد و اشرافیگری در دانشگاه آزاد واحد قائم‌شهر، علمی‌سازی کشاورزی و برگزاری روز قشر حقوقدانان را از برنامه‌های اصلی هفته بسیج سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برشمرد.

به گزارش فارس، هفته بسیج از 30 آذرماه جاری به مدت یک هفته با برگزاری برنامه‌های فرهنگی، بصیرتی، اقتصاد مقاومتی، مقابله با جنگ نرم و ... در بین بسیجیان قشرهای مختلف از سوی سپاه کربلای مازندران برگزار می‌شود.