سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۴ تیر ۱۴۰۰

برپایی نمایشگاه دستاوردهای معلولان مازندران در 6 شهر - نمایش محتوای خبر

 

 

برپایی نمایشگاه دستاوردهای معلولان مازندران در 6 شهر

معاون مشارکت‌های مردمی، اشتغال و مراکز غیر دولتی بهزیستی مازندران با اشاره به برپایی نمایشگاه دستاوردهای معلولان استان در 6 شهر، بر لزوم حمایت از دست‌ساخته‌های معلولان از سوی مسؤولان و مردم تاکید کرد.

برپایی نمایشگاه دستاوردهای معلولان مازندران در 6 شهر

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، نورالدین علاالدینی بعد از ظهر امروز در حاشیه افتتاح نمایشگاه دستاوردهای معلولان دو شهر مازندران به میزبانی شهرستان آمل در هفته بهزیستی، اظهار کرد: معلولان جامعه نباید با گوشه‌نشینی از جامعه دور شده و رو به فراموشی روند.

وی افزود: معلولان توانمندی‌های زیادی دارند که باید استعدادهای آنها رشد یافته و شکوفا شود.

معاون مشارکت‌های مردمی، اشتغال و مراکز غیر دولتی اداره کل بهزیستی مازندران خاطرنشان کرد: هفته بهزیستی می‌تواند فرصت مناسبی برای نمایش دستاوردها، توانمندی و ارائه خدمات معلولان جامعه باشد.

این مسؤول با اشاره به افتتاح و برگزاری نمایشگاه دست‌ساخته‌ها و دستاوردهای معلولان دو شهر آمل و محمودآباد به میزبانی فضای نمایشگاهی آمل، یادآور شد: این نمایشگاه با هدف ارائه دستاوردها و تلاش‌های جامعه هدف سازمان بهزیستی انجام شده است که به مناسبت هفته بهزیستی در 6 شهرستان مازندران به صورت مشترک انجام می‌شود.

علاالدینی با تاکید بر اینکه معلولان دو شهرستان آمل و محمودآباد در این نمایشگاه تلاش دارند، با هدف ارائه خدمات و توانمندی‌های جامعه هدف گام بردارند، اظهار کرد: مردم و مسؤولان باید در راستای شکوفایی استعداد این افراد حمایت‌های لازم را انجام دهند.