سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

برپایی نمایشگاه جلوه‌های انقلاب در شهرستان نور - نمایش محتوای خبر

 

 

برپایی نمایشگاه جلوه‌های انقلاب در شهرستان نور

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان نور از برپایی نمایشگاه جلوه‌های انقلاب، نمایش خیابانی و نقاشی کودکان خبر داد و گفت: در سینما دیجیتال این شهرستان نیز فیلم نمایش داده می‌شود.

برپایی نمایشگاه جلوه‌های انقلاب در شهرستان نور

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نور، فرهاد باقری عصر امروز در جلسه کمیته فرهنگی ستاد دهه‌فجر این شهرستان، با اشاره به اینکه هرچه از عمر انقلاب می‌گذرد، بارورتر و درخت آن تنومند‌تر و دامنه گسترش آن بیشتر می‌شود، اظهار کرد: دشمنان نظام با استفاده از انواع وسایل دیداری و شنیداری همواره در صدد گمراه کردن و ایجاد فاصله بین نسل جوان و انقلاب و نظام هستند و این وظیفه مسئولان فرهنگی را بیشتر می‌کند تا با اقدامات فرهنگی مناسب آنان را با انقلاب و نظام که ثمره خون ریخته شده صدها هزار نفر از همین خانواده‌ها است، نزدیک و نزدیک‌تر کنیم.

وی با بیان اینکه ما وظیفه داریم با برنامه‌های روشن‌گرانه و یادآوری ایام انقلاب و تبیین درست چرایی انقلاب به نسل جوان و آینده به این مهم توجه کنیم؛ خواستار انجام تبلیغات محیطی و نصب بنر در سر درب ادارات و نهادها و مشارکت در برنامه‌ها با رویکرد بصیرت‌افزایی، امیدآفرینی، دشمن‌شناسی، اقتصاد مقاومتی و... شد.

باقری در ادامه از برگزاری جشن انقلاب در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، همایش عفاف و حجاب، همایش آثار مخرب شبکه‌های ماهواره‌ای و اجتماعی، شب شعر انقلاب و جنگ‌های هنری خبر داد.

وی در پایان با اشاره به دیگر برنامه‌های فرهنگی دهه‌فجر از جمله نمایشگاه جلوه‌های انقلاب، نمایش خیابانی، نقاشی کودکان و...، گفت: در سینما دیجیتال نیز توسط اداره ارشاد فیلم نمایش داده می‌شود.