جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۹

برپایی مراسم افطار برای 350 نفر از مددجویان بهزیستی میاندورود - نمایش محتوای خبر

 

 

برپایی مراسم افطار برای 350 نفر از مددجویان بهزیستی میاندورود

مرتضی موسوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان میاندورود از توزیع 150 سبد کالا به ارزش 75 میلیون ریال بین نیازمندان مددجوی این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: این تعداد سبد کالا با هدف کمک به نیازمندان و تامین نیاز مددجویان بهزیستی همزمان با هفته بهزیستی و ماه مبارک رمضان توزیع شد.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان میاندورود همچنین از افطاردهی 350 مددجوی بهزیستی خبر داد و اضافه کرد: این مراسم افطاردهی در هتل بادله و با هماهنگی‌های انجام شده به هزینه یکی از خیران شهرستان انجام شد.

این مسئول افتتاح جمعیت همیاران سلامت در هفته گذشته را از دیگر برنامه‌های هفته بهزیستی عنوان و اظهار کرد: نواختن زنگ بهزیستی در مهدهای شهرستان دیدار با بازنشستگان بهزیستی و ورزشکاران معلول همچنین غبارروبی گلزار شهدا نیز انجام شد.

موسوی با بیان اینکه برنامه‌های بهزیستی در این هفته در بخش‎های مختلف از جمله فرهنگی و اجتماعی بوده است، بیان داشت: بازدید از مسکن مددجویان که وام‎های خود اشتغالی دریافت کردند، همچنین دیدار با امام‎ جمعه، فرماندار و ارائه عملکرد سال 92 بهزیستی به تمام ادارات شهرستان از دیگر برنامه‌های بهزیستی میاندورود در این هفته بوده است.

وی در پایان با اشاره به تلاش بهزیستی برای کمک به محرومان، تعداد افراد مددجوی بهزیستی را در میاندورود یک‌ هزار و 500 نفر اعلام کرد.