جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

برنج فریدونکنار بر‌ترین برند برنج کشور است - نمایش محتوای خبر

 

 

برنج فریدونکنار بر‌ترین برند برنج کشور است

مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان فریدونکنار گفت: برنج فریدونکنار بر‌ترین برند برنج کشور است.

برنج فریدونکنار بر‌ترین برند برنج کشور است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان فریدونکنار، محمدرضا ضیایی ظهر امروز در اولین جلسه شورای اداری مدیریت جهاد کشاورزی فریدونکنار در سال 95، اظهار کرد: در سال 95 و در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری با قدرت و انرژی هرچه تمام‌تر گام‌های موثری در مسیر اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل برداشته می‌شود.

وی افزود: با توجه به اینکه برنج فریدونکنار بر‌ترین برند برنج کشور است باید هدف اصلی تولیدات گیاهی و ترویج کشاورزی در راستای تولید محصول سالم برنج و بسته‌بندی مطلوب این محصول باشد.

مدیر جهاد کشاورزی فریدونکنار تصریح کرد: دغدغه ما از لحاظ نیروی انسانی برطرف شده و همچنین در راستای جابه‌جایی و بهبود فضای اداری مراکز و ساخت ساختمان اقداماتی انجام شده‌است.

وی ادامه داد: اکنون با دارا بودن نیروهای متخصص جوان و تحصیل‌کرده با جدیت بیشتری در راستای اجرای شیوه‌نامه پیش می‌رویم.

ضیایی با تأکید بر حفظ کاربری اراضی لزوم پرداخت به این مقوله را جدی دانست و خاطرنشان کرد: برنج فریدونکنار دارای برندی محوری در کشور است که به آن افتخار می‌کنیم.

مدیر جهاد کشاورزی فریدونکنار با تأکید بر لزوم تولید محصول سالم و دقت در استفاده بهینه و صرفه‌جویی در مصرف آب، گفت: مکانیزاسیون کشاورزی و استفاده از تکنولوژی روز در کشاورزی برای رسیدن به توسعه پایدار امری ضروری است.