جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

برنامه های پیش‌بینی شده صدا و سیمای مازندران در هفته دولت - نمایش محتوای خبر

 

 

برنامه های پیش‌بینی شده صدا و سیمای مازندران در هفته دولت

برنامه های پیش‌بینی شده صدا و سیمای مازندران در هفته دولت


         همزمان با فرارسیدن هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، حوزه‌های صدا، سیما و خبر با تولید و پخش برنامه‌های متنوع، این مناسبت را گرامی می‌دارند.
حوزه صدا:
        بر همین اساس رادیو مازندران درآستانه هفته دولت تدارک گسترده‌ای برای زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر دیده است:
- حوزه صدای مرکز، هفته دولت را با دعوت از استاندار مازندران در برنامه «ارتباط مستقیم با مسئولان» به تهیه‌کنندگی دکتر خدابخش غلامی آغاز خواهدکرد. این برنامه به مدت یک ساعت و به صورت زنده چهارشنبه‌ها از ساعت 11:30 الی 12:30 از صدای مرکز مازندران پخش خواهد شد. معاون عمرانی استاندار نیز در این برنامه نیز دعوت خواهد شد تا به بیان دستاوردهای استان بپردازد.
-هریک از مدیران کل استان فرصت خواهند داشت تا در برنامه‌های «صبح مازندران»، «شباهنگام»و «پیام مازندران» در طول این هفته به صورت زنده با مردم در خصوص اقدامات و برنامه‌های خود در هفته دولت با مردم صحبت کنند. برنامه «صبح مازندران» به تهیه‌کنندگی مهدی اوشیب نتاج و بهمن یداللهی هر روز صبح 6:30 الی 8  و برنامه «شباهنگام» به تهیه‌کنندگی بهمن یدالهی، محسن اکبرپور، فرهاد قلی‌نژاد، مهدی اوشیب نتاج و سکینه بوداغی از ساعت 22 تا 23:30 روی آنتن صدا خواهد رفت.
-برنامه‌های متنوع دستگاه‌های مختلف استان در هفته دولت از طریق برنامه «پیام مازندران» هرروز به اطلاع مردم خواهدرسید. این برنامه هر روز در دو نوبت 13 و 14:45 از صدای مرکز مازندران پخش خواهد شد.
همچنین پخش مستندهایی درخصوص زندگی شهیدان رجایی و باهنر از صدای مرکز مازندران به همت واحد تأمین پخش از دیگر برنامه‌های این هفته خواهد بود که از رادیو مازندران پخش خواهد شد.
حوزه سیما:
      - ویژه برنامه «سیمای امید» به تهیه‌کنندگی علی‌اصغر باباکوهی و کارگردانی فردین بیطرف در 8 برنامه 60 دقیقه‌ای  از ساعت 19:30 ‌در هفته دولت به صورت زنده روی آنتن سیما می رود.
     این برنامه با دعوت از مدیران ارشد استانی، استاندار معاونین ومدیران کل دستگاههای اجرایی وتعدادی از فرمانداران نمونه استانی به تشریح عملکرد ودستاوردهای دولت وافتتاح پروژه های عمرانی در هفته دولت خواهد پرداخت.
        - برنامه‌های «صواحی» به تهیه‌کنندگی احمد عطاریه در روزهای فرد ساعت 9 الی 10 صبح و «مازرونی شو» به تهیه‌کندگی سیدمحمدرضا مفیدی از شنبه تا سه‌شنبه ساعت 21:45 به مدت 70 دقیقه از آنتن سیما با دعوت از مسئولین و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان به بررسی عملکرد نهادهای اجرایی در هفته دولت خواهد پرداخت.
تأمین و پخش سیمای مازندران هم با پخش مستند های «کوچه های خورشید» ، «پازل» با موضوع دستاوردهای نظام و «آفتاب نهان» با موضوع دستاوردهای انرژی هسته ای در نظام جمهوری اسلامی ایران ساعت 18، مستند کارآفرینان ساعت 19:10 ، مستند «سرزمین نخبگان» ساعت 5:10 در هفته دولت از سیمای مازندران پخش می شود.
     همچنین مستند «شهید رجایی» جمعه ساعت 14:15 و فیلم‌ سینمایی «پلاک» جمعه ساعت 14:45 از سیمای مرکز مازندران پخش خواهد شد.
حوزه خبر:
      پخش زنده 4 برنامه گفتگوی ویژه خبری با حضور استاندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان، تولید وپخش 7 گزارش خبری از مهمترین دستاوردهای دولت، پوشش کامل خبرهای مربوط به افتتاح پروژه‌های هفته دولت در سطح استان و نیز حضور یکی از مدیران دستگاه‌های اجرایی همراه با تشریح عملکرد دستگاه متبوع خویش در تمام مجموعه‌های خبری ساعت 20:45 در طول هفته دولت از جمله ویژه‌برنامه‌های پیش‌بینی شده معاونت اطلاعات واخبار در هفته دولت خواهد بود.