سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

برنامه های فرهنگی، آموزشی و نظارتی ستاد اقامه نماز مازندران تشریح شد - نمایش محتوای خبر

 

 

برنامه های فرهنگی، آموزشی و نظارتی ستاد اقامه نماز مازندران تشریح شد

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام ˈعباسعلی ابراهیمیˈ روز یکشنبه در گردهمایی دبیران اقامه نماز دستگاه های اجرایی مازندران در ساری، گردهمایی مسوولان و دبیران اقامه نماز، اجلاسیه نماز، بحث ترویج فرهنگی، آموزشی و نظارتی اقامه نماز و نشست دانشجویی را از جمله برنامه های این ستاد عنوان کرد.

وی اظهارداشت: نشست فرهنگی امور تربیتی ویژه دختران اول متوسطه و راهنمایی، مصاحبه و مکاتبات نماز، مسابقه وبلاک نویسی با مرکزیت اصفهان و مازندران، جشنواره فرهنگی و هنری نماز، نشست عمومی تحت عنوان یادآوران نماز و برگزاری دوره های آموزشی شایستگان نماز از دیگر برنامه های ستاد اقامه نماز استان در سال جاری است.

وی افزود: آموزش تخصصی ویژه تربیت مربی نماز، آموزش طرح مفتاح، برگزاری کارگاه های آموزشی و شیوه های درست خوانی نماز تحت عنوان یاوران نماز و برگزاری آموزش چهره به چهره نماز به صورت حضوری و غیر حضوری، برگزاری دوره های آموزشی نماز برای دستگاه های اجرایی و گردآوری و اطلاعات نماز ویژه دستگاه های اجرایی از جمله شاخص برنامه های ستاد اقامه نماز مازندران است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران بر لزوم ترویج فرهنگ اقامه نماز در جامعه تاکید کرد و گفت: برای تحقق این امر مهم به حمایت معنوی و مالی همه دستگاه ها و متولیان ذیربط نیاز است.

در این گردهمایی یکروزه هر یک از نمایندگان و دبیران ستاد اقامه نماز دستگاه های اجرایی استان راهکار و پیشنهاد برای هر چه بهتر برگزاری اقامه نماز در دستگاه های اجرایی مربوطه ارائه دادند.