سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

برنامه شبکه طبرستان بر روی ماهواره پخش می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

برنامه شبکه طبرستان بر روی ماهواره پخش می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، بهرام حمیدی بعد از ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان مازندران اظهار داشت: برنامه‌ریزی برای استقبال از ماه مبارک رمضان در استان انجام گیرد.

وی از آمادگی رسانه‌ملی در مازندران برای پوشش برنامه‌های شاخص در سطح مساجد مازندران خبر داد و تصریح کرد: این برنامه‌ها پس از ضبط به صورت صوتی و تصویری از رسانه ملی پخش می‌شود.

مدیرکل صدا و سیمای مازندران از پوشش کامل مراسم ترتیل خوانی قرآن در آستانه مبارک امامزاده عباس ساری خبر داد و گفت: برای ایجاد فضای معنوی در استان در صورت آمادگی متولیان مساجد مراسم نماز ظهر و عصر مساجد نیز پوشش رسانه‌ای داده می‌شود.

این مسئول با اشاره به پخش برنامه ‌صدا و سیما مازندران بر روی شبکه ماهواره گفت: برنامه‌سازی برای ساخت قصه‌های قرآنی در دستور کار نیز قرار دارد تا تاثیرگذاری این برنامه را در کل مناطق زیرپوشش ماهواره نیز شاهد باشیم.

وی دیگر برنامه‌های ماه مبارک رمضان را ساخت برنامه شب‌های وصال و نیز تمنای وصال ویژه ایام ماه مبارک رمضان عنوان کرد و افزود: در برنامه میهمان خدا از حضور نخبگان و افراد تاثیرگذار استان نیز دعوت می‌شود.

حمیدی از برنامه‌ریزی برای حضور حافظان قرآن کریم در صدا و سیمای مازندران نیز اشاره کرد و گفت: معرفی ورزشکاران نخبه مازندرانی و نیز از افراد تاثیر گذار اجتماعی در برنامه‌های ایام ماه رمضان نیز دعوت می‌شود.

این مسئول در ادامه از پخش برنامه تفسیر قرآن کریم که توسط آیت‌الله جباری و آیت‌الله‌ طبرسی انجام می‌شود، خبر داد.